![У єцюків – Щепановський, у яцюків – Лило](http://h.ua/art/2009/04/07/188039/inart_188039_1.jpg)
Подія, яка відбулася 4 квітня у Тернополі, в черговий раз довела незламність постулату Еклезіаста стосовно того, що немає нічого нового під сонцем. Крім того, було в черговий раз підтверджено, що все нове – це добре забуте старе. Точніше: всі нові – це добре забуті старі.
Отже, 4 квітня місцеві активісти «Ініціативи Арсенія Яценюка «Фронт змін» – їх політологи називають яцюками – обрали Раду обласної організації. Таку собі піар-команду, завданням якої є рекламування пана Яценюка на місцевому рівні.
Хто ж увійшов до списку ради «Фронту змін»?
Перший номер – Любов Гринчишин – керуюча Тернопільської обласної філії АКБ «Укрсоцбанк», а заодно – дружина сумнозвісного заступника міського голови Тернополя Петра Гринчишина, який вже давно прославився своїми реверансами з комунальним майном міста. Тепер, вочевидь, відчуваючи повну безперспективність «Нашої України» і хорошу перспективу відсидіти «на зоні» за свої геніальні кроки в розбудові обласного центру, мер Тернополя Роман Заставний (поки що «нашоукраїнець») порекомендував своєму кращому «корефану» Петрові Семеновичу Гринчишину, аби той прикрив своєю дружиною їхні криміналізовані зади. Тож пішла Любов Володимирівна у «Фронт змін»: авось Яценюк стане президентом і Заставному з Гринчишиним за їхні «досягнення» нічого не буде?
Ще одне «патріотичне» обличчя у команді Яценюка – Богдан Буяк – проректор з наукової роботи Тернопільського педуніверситету. Ця людина особливо запам’яталася молоді в часи Помаранчевої революції, коли 16 вересня 2004 року студентів – за його підписом – «добровільно зганяли» під час занять (!) на зустріч із довіреною особою Віктора Януковича Леонідом Ковальчуком. А ще – запам’ятався своєю небезкоштовною агітацією на виборах мерах Тернополя за кандидата в мери, будівельного магната самозахоплених земель Зеновія Щепановського. Брат останнього, до речі, перебуває в лавах «Єдиного центру» (єцюків), але щось із паном Буяком у них не склалося, тож останній забрів до яцюків.
І насамкінець – «родзинка» тернопільського «Фронту змін»: Василь Йосипович Лило. Голова правління ВАТ «Тернопільбуд» і… чи не головний «узаконений» розкрадач великих земельних ділянок у Тернополі. Цей товариш, як і пани Заставний та Гринчишин, на останніх виборах до органів місцевого самоврядування йшов у списках НСНУ, але бачачи, що головному несунові Ющенкові вже нічого не світить на політичному небосхилі України, добродій Лило вирішив «перестрахуватися».
«Після моїх поїздок регіонами та зустрічей з людьми я відчув суспільний запит на новий формат. Я впевнений, що результатом Ініціативи «Фронт змін» буде партія, збудована знизу», – зазначив якось в інтерв’ю Арсеній Яценюк. – «Громадський рух – це політичний сепаратор: до партії дійдуть не ті, що хочуть, а хто кращі».
Як бачимо, оце вони почали з самих низів «кращих» людей запускати, а хто ж тоді буде у верхах? Напевно, знову будуть пафосні промови про «ці руки, які нічого не крали», про молодих і незаплямованих, а результат – локшина на вуха в черговий раз обдурених українців.
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У єцюків – Щепановський, у яцюків – Лило"