Про президентські вибори 2010 року нам не дадуть забути до самих виборіві не тільки тому, що ціна такого бажаного претендентами крісла є дуже високою, але й не згасає надія в електорату, що з подоланням політичної кризи нарешті розпочнеться робота на подолання кризи економічної.
Зрештою, на сьогодні вже починають вимальовуватися кандидати в Президенти України, які дійсно зможуть пройти в другий тур і розраховувати на остаточну перемогу.
ЮЩЕНКО. Попри всі розмови про рейтинги довіри/недовіри Віктор Андрійович до останнього часу залишався цілком реальним кандидатом на вихід в другий тур президентських виборів, під що і розроблялась програма по дискредитації конкурента Ю.В.Тимошенко, аби мати змогу повторити варіант "Протистояння 2004". Тим більше, що на діючого Президента працює солідний адмінресурс. Відпрацьовувалась і технологічна модель "президентських виборів" спочатку в Києві, а потім і в Тернополі. Паралельно пророблявся варіант і з "правонаступником", під який активно підшукували кандидатуру. Тут враховувалися багато чинників, але... за цією всією роботою пройшла повз увагу і Секретаріату, і Президента підготовка головним конкурентом події, яка викликала непідробне роздратування в сусідній державі і яку змушений був сприйняти Віктор Андрійович вже як факт, хоч і після попередніх довгих розмов у Брюселі. З цієї миті шанси вийти в другий тур президентських перегонів у В.А. Ющенко дійсно впали до 3%.
ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ. Співає пісні, проробляє нову схему "завоювання " довіри електорату, накопичує фінансові ресурси і активно шукає союзників, спершись на плече яких, можна буде без особливих турбот пройти щонайменше в другий тур президентських виборів. Хаотичним атакам опонентів, він протиставляє витримку і солідний організаторський досвід, що дозволяє йому поволі "просувати" свій рейтинг в "електоральному полі". На відміну від "регіоналів", Черновецький чудово розуміє дійсну ціну "масовим маніфестаціям", що й продемонстрував в піку акції "бютівців", заставивши натов "радісно" волати "Любимо! Віримо!"... Останні події дають Черновецькому шанс схилити на свою сторону ще й російський електорат, що суттєво посилить його позицію.
ЯНУКОВИЧ. Проблеми у Віктора Федоровича почались тоді, коли Тимошенко зуміла переконати Ріната Ахметова, що Донбас без України може досить швидко перетворитися в депресивну область Російської Федерації. Його позиції може посилити тільки російський електорат, але за нього ще потрібно поборотися з Черновецьким.
ТИМОШЕНКО. Програла Київ і Тернопіль, але виграла перший етап "Газової війни". І саме тут вона показала свій талант не тільки складати багатоходові комбінації, а й блискуче реалізовувати їх. Плюс сталева воля, витримка і вражаюча працездатність... Але перемога в "Газовій війні" практично анулювала її надію на підтримку Сходу і Півдня України, а Західна Україна вже активно працює на Ющенка...
Ще рано складати прогнози, але на сьогодні можна спокійно стверджувати: в другому турі зустрінуться Янукович і Черновецький і тут у Віктора Федоровича шанси на перемогу досить невеликі...
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вибори 2010: парад кандидатів"