![За що тернополяни ненавидять Василя Деревляного](http://h.ua/art/2009/03/24/183281/inart_183281_2.jpg)
"За що ж вас тут так ненавидять?» - запитав Василя Деревляного із відвертим здивуванням відомий журналіст Мустафа Наєм. У п’ятницю, напередодні виборів до Тернопільської обласної ради він перебував із знімальною групою на Тернопільському майдані, де проходило пряме включення програми "Шустер live".
В той же час Савік Шустер у Києві в прямому ефірі обговорював із політиками вибори до Тернопільської обласної ради.
Незадовго перед тим у Тернополі біля видавництва «Збруч» бютівці намагалися захопити автомобілі з виборчими бюлетенями. Це й стало основним предметом розмови на Театральному майдані.
Вияв людського обурення вихлюпнувся аж за край, коли на майдан поволеньки, достойно причалапав народний депутат В.Т. Деревляний. Тільки що він керував своїми бойовиками-однопартійцями з депутатськими посвідченнями біля видавництва «Збруч». Відеозйомка цього інциденту стала отавнім часом найпопулярнішою в Інтернет-просторі.
Як ви думаєте, хто у кадрі так затято кидається на всіх з кулаками? Та то ж родич Васька Деревляного, його двоюрідний брат! Ну захотілося чоловіку почесати кулаки, що ти з ним зробиш! А маючи підтримку родича з мандатом депутата Верховної Ради, цілковито був впевнений і у своїй недоторканності навіть перед правоохоронними органами. Чомусь так повелось, що один мандат щонайменше трьох прикриває…
Повернімося на театральний майдан. Натовп зустрів перші слова нардепа дружнім сміхом, а потім вже стало неспроможно терпіти образи тернопільському люду, обурення вилилось у дружнє скандування «Ганьба!» дискредитованому депутату.
Тож коли Мустафа Наєм поцікавився у такого «народного обранця», за що ж його тут так ненавидять, то відповіддю стала деревляна мовчанка.
Нічого не спромігся відповісти пан Деревляний. А міг би! Міг би розповісти про всі свої «славні та великі» діла на Тернопільщині: про бездарне керівництво, своє свавілля, рукоприкладство, хабарі, подаровані машини, квартири і будинки, про намагання «взяти контроль над станом справ у області» - за його ж словами, сказаними у 2006 році.. Не думайте, що хотів поліпшити соціально-економічну ситуацію на Тернопільщині. Ні! Зробив він ліпше – порозставляв своїх ставлеників на всі посади, які тільки спромігся. І дарма, що вони ні бельмеса не знають, зате щиро його, віддані тільки йому душею і тілом. Атож , хто б іще таких дурнів та у владне крісло посадив!
Отож у 2009 році лише на слово «Ганьба» заслужив «народний» обранець за партійним списком, котрий вже не один рік очолює обласну організацію ВО «Батьківщина».
А знаєте, чим завершилось пряме включення програми "Шустер live"? Хулігани обляпали фарбою машину знімальної групи щоб відволікти увагу людей від виступу Василя Деревляного. Оце так підтримка БЮТ!
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "За що тернополяни ненавидять Василя Деревляного"