Подробно
Постійно діючий мітингУкраина | Политика | 25-03-2009 09:32 | Хай Вей Тобі є що сказати сівтові > Вести от этого источника
![]() Кіровоградські комуністи, протестуючи проти виставки "УПА. Історія нескорених", використовують підроблені фотографії. Про це під час пікету Кіровоградського обласного художнього музею заявили представники ВО "Свобода".Зокрема, члени ВО "Свобода" стверджують, що одна з фотографій, на якій зображені нібито жертви УПА, насправді датується 1923 роком і на ній зафіксоване вбивство своїх дітей божевільною матір’ю у Польщі. Випадок описано у тогочасній пресі і внесено до "Підручника із судової медицини для студентів і лікарів" 1948 року, партійці "Свободи". Комуністи це фото ніяк не коментують, бо не немає чим крити. Фото їм разом з командою на пікет та стендами і прапорами "спустили згори". Така поведінка зовсім не дивує, бо брехня та провокації це їх стиль, що завжди був незмінним. Виставка "УПА. Історія нескорених"; відкрилася у Кіровоградському обласному художньому музеї і працює з 17 березня, і всі цідні два п’ятачки біля приміщення музею вирують. До його охорони через це залучено майже три десятка міліціонерів та працівників СБУ, що загасити спроби постійно виникаючих сутичок. Кількома днями раніше Кіровоградський міськком КПУ закликав мешканців міста "проігнорувати" виставку "УПА. Історія нескорених" і висловив намір не дозволити "очорнити нашу історію жалюгідній зграї зрадників і покидьків", якими, на думку членів КПУ, є організатори виставки. Оголосити всю державу з рук якої береш їжу "жалюгідною зграєю зрадників і покидьків"- це круто, тай й ще заперечувати всі власні злочини, героїзувати жовтневий переворот, репресії, грабунки та геноцид українського народу. Постійно діючим мітингом охрестила цей захід місцева телекомпанія TTV. А на запитання тележурналіста: "Чому комуністи міста не протестують проти підвищення комунальних платежів та тарифів у місті?", несподівано і сподівано почули:"Ми протестуємо, але ви цього просто не бачите..." Трохи спантеличена відповіддю журналістка зауважила:"Як не бачимо ? Ми ж виїздимо на всі події у місті", а потім додала:"Коли тарифи підвищує мер-комуніст, то свої свого ніколи не підуть "ображати" Через пару днів виставка поїде з Кіровограда у Рівне, і чим тоді займуться комуністи в Кіровограді ? Здається, що не стануть так показово прибирати вулиці чи з оркестром садити дерева, як раніше ? Вони і далі будуть галасувати про УПА, НАТО та інші теми по команді від Петра Миколайовича з Києва. Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Постійно діючий мітинг"