Подробно
Як у Житомирі завод мінераловатних виробів шматують на маршрутки!Украина, Житомир и область | Бытовые новости | 26-03-2009 13:07 | Житомир.info > Вести от этого источника
![]() Після однієї з публікацій Скандального Житомира про рейдерське захоплення Заводу мінераловатних виробів (вул. Промислова 6а) з нами сконтактував житомирянин Ігор Бабкін.Чоловік має «маршрутки» і перевозить городян на декількох маршрутах. На одному з них – №37 – працює також і «Газель» Бабінських. (Ми писали, що Любов Бабінська, яка є завскладом заводу мінвати, збуваючи поза касою продукцію й обкрадаючи працівників підприємства, змогла разом із чоловіком придбати чотири автобуси).Після матеріалів «Скандального Житомира» перевізник вирішив розповісти якою людиною є Богдан Бабінський.За словами Бабкіна, він нещодавно дуже підставив його, як власника маршруту. Бабінський зробив на свою «Газель» власну ліцензійну картку, яка для конкретного автомобіля на конкретному маршруті може бути тільки одна і лише у власника маршруту. Підробку виявила і вилучила автоінспекція.Взагалі колеги-перевізники характеризуют Бабінського не дуже добре. Між собою точать розмови про те, як Михайло, коли ще не мав власних маршруток, наживався на замінах мастила, фільтрів, гуми на чужих авто. Їх за документами нібито міняв, але насправді автобуси виїжджали ресурс до останнього. Іноді бувало, що потрібна «профілактика» проводилася тільки тоді, коли водії навідріз відмовлялися їхати у рейс. Бо розуміли, що техніка не любить неповажного ставлення до себе, і в разі якоїсь пригоди можуть не лише травмувати пасажирів, а й самі постраждати. Окрім того є небезпека, що всю вину покладуть саме на них.До речі, про водіїв. Розповідають, що Михайло Бабінський видурював у житомирян, які хотіли влаштуватися водіями «маршруток» сотні доларів. Ці гроші нібито він мав заплатити в усілякі автоінстанції, хоча насправді вони осідали у його кишені.Таким чином виявляється, що два чоботи складають пару. Дружина Бабінського разом із поплічниками – подружжям Галиною й Іваном Пальчинськими, що є на заводі головним бухгалтером і бригадиром, – обкрадає працівників і намагається подерибанити підприємство, а її чоловік Богдан обдурює водіїв «маршруток» та власників маршрутів. Источник: Житомир.info | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЖитомир![]() |
Добавить комментарий к новости "Як у Житомирі завод мінераловатних виробів шматують на маршрутки!"