Так хто ж переміг на виборах у Тернопільській області?
"Свобода"? Так, представники цієї політичної сили займуть більшість мість в обласній раді, але свободи у вирішенні якихось питань їм буде відведено рівно стільки, скільки буде вважати за потрібне їхній природний союзник – ЄЦ. Всі декларації, якими розкидалися соратники Тягнибока під час виборчих перегонів, поволі будуть нівелюватися щоденною рутинною роботою у сесійній залі, де доведеться якось узгоджувати національну ідентичність з розподілом земельних ресурсів. Гучні заяви в минулому, а завтра доведеться розв'язувати дилему: вчитися заробляти гроші або ж стояти з простягнутою рукою і лаяти центральну владу. Люстрація? Можна, звичайно, "пролюструвати" опонентів, але, залишившись наодинці з купою проблем які не можна вирішити тільки благими намірами, доведеться через якийсь час шукати нових "ворогів"...
"Єдиний Центр"? Вони і не збиралися перемагати. Вони "взяли" необхідну їм кількість мість для усунення всіх проблем із представницьким органом. В них досить зручна позиція, яка дозволяє "прикриватися" формальними переможцями і контролювати ситуацію. Крім того, "провівши" в облраду десяток-другий "регіоналів", є можливість використовувати їх у майбутньому як пугало для занадто радикальних тернопільчан, аби не розслаблялися, а саму Партію Регіонів тепер спокійно можна звинувачувати у відвертому "пособничестве махровым националистам"... Але, провівши показову "гру без правил", ЄЦ тим само поставив себе поза законом, поза надією на апеляцію до Закону. Життя не завершується тільки одними тернопільськими виборами.
Гарант демократії і Конституції? Президент вже має сьогодні на руках реальний результат так званого київського варіанту "Сталінградського котла". До кого йому тепер апелювати? До пастора Авеланжа?.. На що надіявся Президент, даючи "добро" на чергову аферу?
Тернопільчани? Вони вважали себе взірцем національної гідності і самовідданості в боротьбі за національну ідею... Вистачило ста гривень за голос, аби гідність поблякла, а самовідданість була відкладена до кращих часів. Тернопіляни можуть радісно готуватись до хорових "песнопений".
Один із найпростіших випадків самоорганізації. У відкриту посудину набирається в'язка рідина. Поступово нагрівається дно посудини. Передача тепла від дна до поверхні рідини відбувається тільки за рахунок теплопровідності, без конвекції. Та коли різниця температур між дном і поверхнею досягає критичного значення, система (рідина) виходить із рівноваги і «перевертається». В рідині виникає конвекція, при якій ансамблі з мільйонів молекул нараз, немов по команді, приходять в узгоджений рух, утворюючи конвективні ячейки (ячейки Бенара). Більшість молекул починає рухатися практично з одинаковими швидкостями...
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Посміхніться, вас знімає прихована камера..."