Подробно
Керівництво житомирського заводу наживається на своїх працівникахУкраина, Житомир и область | Бытовые новости | 20-03-2009 12:42 | Житомир.info > Вести от этого источника
![]() Скандальний Житомир тримає на постійному контролі ситуацію довкола Заводу мінераловатних виробів, що розміщується у Житомирі на вулиці Промисловій 6а. Нещодавно у серії публікацій ми повідомляли, що підприємство атакували рейдери. Вони пробують встановити над ним контроль, тож намагаються вижити законного директора. Зокрема «Скандальний Житомир» уже писав про нечистих на руку представників керівництва заводу подружжя Івана та Галину Пальчинських (головного бухгалтера і бригадира), а також їх поплічницю - начальницю відділу кадрів і завідувачку складом Любов Бабінську.Ми отримали ще одне підтвердження того, що керівництво Заводу мінераловатних виробів наживається на своїх працівниках. Про ситуацію на підприємстві розповідає робочий-старожил Василь Сікач.- Я помічав, що ми постійно використовуваємо більше сировини. Я тільки можу здогадуватися чому були такі перевитрати і чому їх не можна було зменшити. Я один раз обережно запитав про це, то мені бригадир сказав, що так треба, - говорить працівник.На склад бригадир Пальчинський відправляв реальну кількість виробленої продукції. Тут приймала естафету у схемі реалізації «лівої» продукції Любов Бабінська, яка з огляду на так звані «перевитрати» сировини обліковувала не всю продукцію. (До речі, на перевитрати сировини ніхто не звертав уваги, оскільки на складі були її запаси). Пізніше Бабінська продавала необліковане за готівку.Наразі правоохоронці вивчають документи, що підтверджують існування схеми реалізації необлікованої продукції. Наприклад, серед них є рахунки на продукцію заводу виписані на бланках приватної фірми, підписаних Пальчинською та Бабінською і завірених (!) печаткою заводу. До речі, під час перевірки податковою на цьому ж грунті були виявлені порушення. Галина Пальчинська сплатила штраф - тобто фактично непрямо вона визнала існування схеми.Читачі, що стежать за темою нашого розслідування, памятають матеріал у якому «Скандальный Житомир» розповідав про спілкування з начальницею відділу збуту заводу Іриною Мельничук. Жінка тоді зізналася, що її змусили брати участь у схемі реалізації «лівої» продукції. Источник: Житомир.info | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЖитомир![]() |
Добавить комментарий к новости "Керівництво житомирського заводу наживається на своїх працівниках"