![Лікування комунізмом](http://h.ua/art/2009/03/14/180652/inart_180652_1.jpg)
Олександр Беззубов
Прийшла «благая вість», що мера Кіровограда комуніста Володимира Пузакова «заберають у Київ». Першими з політикуму на це оперативно відреагував місцевий ЄЦ. Керівник Кіровоградського регіонального секретаріату Єдиного Центру Олександр Беззубов припускає, якщо очільниця Уряду Тимошенко прислухається до пропозиції Асоціації міст України і призначить на посаду віце-прем’єра мера Кіровограда Володимира Пузакова, то таким чином зможе здобути прихильність фракції КПУ в Верховній Раді. « Розділяй і володарюй», роздавай пряники політичним опонентам, щоб не кусали. Та не так далеко від лівого червоного яблука впало біло-рожеве яблучко БЮТ. „Ні для кого не секрет, що, заради власної вигоди, комуністи „правильно” голосують за ті, чи інші парламентські рішення. Тому цілком імовірно, що варіант з призначенням Пузакова може бути вигідним як для однієї сторони, так і для іншої”, – зазначає Олександр Беззубов.У той же час він зауважив, що Пузаков не може навести лад у місті.
„Я не знаю чим саме Володимир Тихонович здобув прихильність членів Асоціації, але, як на мене, він вже протягом кількох років не може навести порядок у Кіровограді і, що головне, діє не в інтересах громади”, – наголосив керівник Кіровоградського регіонального секретаріату Єдиного Центру і звернув увагу на те, що за час роботи Пузакова обласний центр збіднів на хороші земельні ділянки, а городяни отримали подорожчання вартості проїзду, неодноразове підняття тарифів на комунальні послуги...
Володимир Пузаков„Якщо Тимошенко його призначить, то це повністю відповідатиме її кадровій політиці. Після ротацій у ряді міністерств, в Кабміні практично не залишилося кваліфікованих керівників”, – підсумував Беззубов.
Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, Асоціація міст України на попереднє звернення Тимошенко щодо вибору найдостойнішої кандидатури на посаду віце-прем’єра з регіональної політики та ЖКГ, висунула два представника – міських голів Вінниці та Кіровограда.
У свою чергу мер Вінниці Володимир Гройсман відмовився від такої пропозиції., і альтернативи кіровоградському мерові не стало. Всі його керівництва, як правило завжди закінчуються одним: розрухою та словами» мені заважали працювати». З такою кадровою політикою шлях України чітко спрямований у прірву. «Лікування комунізмом» Україна вже проходила і всі знають чим це закінчилося…
Перша дружба комуніста Пузакова з БЮТ в Кіровограді була навесні 2007 року. Цитата з ЗМІ: «Уже заплетена коса... на голові комуніста Пузакова. В крісло міського голови його посадив БЮТ. Ритуал виконано....» А далі плакати на стовпах з одного боку та вигнання всіх БЮТівців з міськвиконкому з боку нового мера.
Источник: Хай Вей Тобі є що сказати сівтові | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Лікування комунізмом"