Як змінюються потреби українців за кордоном : 1626910 : Пресс-релизы

Пресс-релизы Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Пресс-релизы
Подробно

Як змінюються потреби українців за кордоном

Опубликовано: O2PR

Найпопулярніші запити українських переселенців за кордоном після шести місяців перебування.
На початку повномасштабного вторгнення українки й українці, які виїжджали за кордон, потребували тимчасового житла на період, доки триватиме адаптація та оформлення документів.
З допомогою нашого партнера Airbnb ми знаходили для українців безкоштовні квартири на перший місяць перебування у новій країні.
За цей час переселенці зазвичай можуть знайти варіант для тривалішого проживання, розібратися з оформленням у країні, адаптуватися до нових умов.
Пошук житла — досі найпопулярніший запит до нашої команди. Але тепер люди здебільшого цікавляться, як знайти житло на тривалий період і як його оплачувати.
Усім стало зрозуміло, що війна не закінчиться так швидко, як ми сподівалися в березні. Люди не знають, коли зможуть повернутися додому та вимушені планувати залишатися за кордоном на більш тривалий термін ніж декілька місяців, але не всі мають змогу оплачувати оренду власним коштом, тому змушені шукати безкоштовне або соціальне житло на тривалий термін.
Ми консультуємо їх і допомагаємо, залучаючи міжнародних партнерів. У кожній країні — свої особливості та різні можливості для біженців.
Наша команда перевіряє та доповнює актуальну інформацію окремо по кожній країні на платформі United for Ukraine.


Як вимушеним переселенцям знайти роботу за кордоном
Як свідчить опитування, українці обирали країну для тимчасового перебування з різних причин. Найпоширенішою з них (52% опитаних) є, звісно, безпека. Ще 15% виїхали в певну країну через родинні зв’язки.
Для 11% опитаних вирішальним фактором стала можливість працевлаштування. Називали й інші причини вибору країни: мова спілкування (5%), громадські зв’язки (4%), стороння порада (3%), освіта (3%), близькість до України (3%) та процедура надання прихистку (3%).
Як змінюються потреби українських переселенців у Європі
Коли війна почалася, жодних налагоджених процесів для українських переселенців у Євросоюзі ще не було. Ми консультували людей з усіх юридичних і організаційних питань.
Це вимагало значної уваги й оперативності, адже всі ці процедури тільки-но формувалися, причому в кожній країні по-своєму.
Наші фахівці відстежували всі законодавчі зміни й надавали найсвіжішу інформацію українцям і українкам за їхніми запитами. Іноді траплялися дуже складні випадки.
Над деякими заявками нам доводилося працювати понад добу. Наприклад, іще навесні нам написала жінка, яка народила в бомбосховищі, потім змогла виїхати до Європи, але в її дитини не було документів.
Інколи до нас звертаються з індивідуальними запитами, але частіше прагнуть дізнатися важливу інформацію для себе й рідних. Згідно з даними дослідження UNHCR Regional Bureau for Europe, українці рідко виїжджають поодинці: 70% тимчасово переміщених осіб перетинали кордон не самі, причому 90% з них — жінки та діти.
Українки-біженки в більшості випадків (77%) мають високий рівень освіти та різноманітні професійні навички. Серед опитаних 82% змушені були розлучитися з одним чи кількома найближчими членами сім’ї, які залишилися в Україні.
Ми досі отримуємо запити від українців, які виїхали нещодавно та призвичаюються за кордоном. Люди часто цікавляться, чи мають вони право на соціальну підтримку та як її отримати.
Однак усе-таки тепер більшість запитань — щодо подальшого життя за кордоном у статусі тимчасових переселенців.
У нас часто запитують, чи можна вільно їздити Європою, коли вже маєш прихисток в одній з країн Євросоюзу. Українці прагнуть бачитися з родичами і друзями, які теж виїхали в Європу, але опинилися в іншій країні.
Нерідко нас запитують, чи можна виїздити у США чи Канаду, маючи прихисток у Європі. Також цікавляться можливістю тимчасового прихистку ті, хто вже перебували в Європі 24 лютого, але термін їхньої візи спливає, а повернутися додому в Україну вони не можуть.
У людей закінчуються робочі візи чи посвідки на проживання, і вони не знають, як бути далі. Для тих, хто виїхали після 24 лютого, стандартні механізми вже налагоджені, а в таких випадках питання доводиться вирішувати індивідуально.
Чи планують українці повертатися додому
Багато запитань і щодо взаємодії з установами та організаціями в Україні. Дуже часто люди цікавляться, чи можна й далі працювати на українську компанію з-за кордону та як у цьому випадку платити податки, щоб продовжувати підтримувати економіку країни. У кожному окремому випадку є різні індивідуальні нюанси.
Більшість українців і українок за кордоном наразі не знають, коли повернуться додому в Україну. Згідно з результатами опитування, 60% досі не визначилися і лише 40% при виїзді за кордон планують повернутися протягом наступного місяця.
Причому дискусії у фокус-групах свідчать про тимчасовий характер деяких повернень: люди вертаються, відвідують домівки в Україні, а потім знову їдуть у безпеку за кордон.
Хоча воєнні дії не вщухають, частина українців усе ж вирішує повертатися в Україну остаточно. У всіх свої причини.
40% опитаних українок і українців повертаються через покращення ситуації в їхньому регіоні, решта ж називає інші причини: 12% прагнуть повернутися в рідний дім і возз’єднатися з родиною, 9% повертаються через фінансові причини, 8% вважають, що в Україні вони матимуть доступ про працевлаштування, 7% вертаються за порадою родичів, 4% прагнуть мати доступ до української освіти, а ще 4% — до інших послуг.
Тому в нас усе частіше запитують, які процедури потрібно пройти у країні тимчасового перебування, якщо вирішуєш її залишити і повернутися в Україну.
Адже не можна просто все кинути й поїхати геть — свій тимчасовий прихисток потрібно завершити належним чином.
Ми розуміємо, що українці будуть потребувати нашої допомоги та підтримки ще довго: і поки війна триває, і після перемоги.
Тому ми в United for Ukraine налаштовані уважно відстежувати актуальну інформацію, збирати навколо себе все більше небайдужих партнерів, об’єднувати зусилля та бути максимально корисними для всіх українок і українців.
United for Ukraine підтримує українок і українців з перших днів повномасштабного вторгнення. Ми стартували як волонтерська організація, але вже на початку березня зареєстрували міжнародну NGO у Швейцарії.
Наразі United for Ukraine допомагає вимушеним переселенцям з України в 34 країнах і об’єднує понад 50 міжнародних партнерів.
На нашому порталі зібрана максимально корисна й актуальна інформація для українців за кордоном, наші волонтери без упину доставляють гуманітарну допомогу тим, хто її найбільше потребує, а наші фахівці консультують онлайн з юридичних та організаційних питань.
Усі ці місяці ми на зв’язку з українками й українцями, які вимушені шукати прихистку за кордоном.


Источник: https://www.epravda.com.ua/columns/2022/08/11/690289/ | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости "Як змінюються потреби українців за кордоном"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:



Календарь
Новых вестей сегодня: 17
Новых вестей вчера: 21

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Март 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Киев



Курсы валют

Курсы валют







О проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта