#ЛітатиНаЗемлі: Агентство ShiStrategies провело фотопроєкт, присвячений життю і творчості Лесі Українки : 1590131 : Пресс-релизы

Пресс-релизы Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Пресс-релизы
Подробно

#ЛітатиНаЗемлі: Агентство ShiStrategies провело фотопроєкт, присвячений життю і творчості Лесі Українки

#ЛітатиНаЗемлі: Агентство ShiStrategies провело фотопроєкт,  присвячений життю і творчості Лесі Українки

Агентство стратегічних рішень ShiStrategies в рамках соціального проєкту «Можливість літати на землі» #ЛітатиНаЗемлі організувало та провело тематичний фотопроєкт, присвячений життю і творчості видатної поетеси Лесі Українки, 150-річчя від дня народження якої будемо відзначати наступного року. Проєкт покликаний популяризувати об’єкти національної культурної спадщини, сприяти кращій обізнаності громадян про знакові для родини Косачів місця та події.

У проєкті вяли участь родини службовців 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Покришкіна та працівники ДП «Луцький ремонтний завод "Мотор"». Вони спробували себе в новій незвичній іпостасі – стати моделями, які уособлюють героїв видатної поетеси та письменниці, долучитися до духовного надбання, побачити красоти Волині, яка надихала Лесю Українку. Так з’явилися унікальні світлини, на яких відображені мужні захисники неба та авіаремонтники з родинами у брендовому національному вишуканому одязі на фоні прекрасних поліських пейзажів. Фотосюжети максимально відображали дух і сутність творчості нашої співвітчизниці.
«Одним із задумів команди та партнерів проєкту було занурення захисників Вітчизни у середовище традицій, краси, історії та культурного надбання українського народу, – розповідає автор та керівник проєкту #ЛітатиНаЗемлі, партнер ShiStrategies Наталія Кононович. ¬¬– А хто краще за сильних і мужніх людей може передати енергію, романтичність та непохитність духу, оспіваних Лесею Українкою, яка є символом стійкості, нездоланності та боротьби в українській культурі? Тут усе так взаємопов’язано».
Партнерами фотопроєкту #ЛітатиНаЗемлі виступили трудовий колектив та профспілкова організація державного підприємства «Луцький ремонтний завод "Мотор", український етнобренд ТМ «Едельвіка» та легендарна Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

«Для колективу заводу співпраця із військовими льотчиками – це частина виробничого циклу, – говорить директор заводу «Мотор» Володимир Маракулін. – Переконаний, що психологічний настрій для армії не менш важливий, ніж технічний стан бойових машин. Співпрацюємо і будемо продовжувати співпрацю з командирами та особовим складом Севастопольської бригади. Щодо проєкту, який реалізовуємо, переконаний, його учасники з часом будуть оцінювати ще вище. Думаю, що це більше, ніж гарна згадка».

Командир Севастопольської 204-ї БрТА полковник Віктор Меретін підкреслив, що для військових дуже важливо бути дотичними до таких глибоких і мирних проєктів. «Це дає змогу нам трохи відволіктися від тяжких армійських буднів і долучитися до чогось грандіозного і гарного», – сказав він.

«Проєкт відкрив нові грані не тільки в учасників, але й у нас, партнерів та організаторів. – розповідає голова правління ПрАТ "Едельвіка" Юрій Переходько. Ми стали друзями, навчились розуміти один одного без слів. Адже працювати з людьми – це означає бути готовим до зміни сценарію за одну хвилину. Бо не ми обирали образи учасників, а вишиванки знаходили та змінювали їх. Це справжня магія перевтілення: погляд стає глибшим, постать вища та стрункіша, а чарівність множиться у десятки разів. Вишиванка окриляє та прикрашає не тільки тіло, але, в першу чергу, душу».

Наталія Кононович наголосила, що проєкт #ЛітатиНаЗемлі також додав світла й різноманітності у життя його учасників, підбадьорив. Без перебільшення, організатори подарували їм крила на землі. І це вони назвали позитивним стресом.

«Переконані, що цей проєкт допоможе привернути увагу до знакових місць, пов’язаних із видатною українкою, до того, у якому стані вони знаходяться. Ми хочемо, щоб туди їздили люди. Наша родина точно поїде знову. Там своя магія», – розповідає Мирослава Зубенко.
Військовослужбовець Максим зазначив, що проєкт став альтернативою, яка витягує з буденності та дає змогу спробувати себе в чомусь новому. «Це щось нове для нас. Насправді, дуже важко знайти час та можливість, щоб спробувати себе в чомусь новому. Завдяки участі у проєкті ми отримали неоціненну моральну підтримку та спосіб відволіктися. Це незабутньо, це пам'ять на все життя», – ділиться враженнями учасник проєкту¬.

Серед учасників зйомок була також подружня пара військовослужбовця Романа та Алли. «Дізнавшись про фотосесію, вирішили з дружиною, що мусимо спробувати. Бачили світлини жінок з нашої частини, які брали участь у попередніх зйомках. Це було чудово, – ділиться враженнями Роман. – Емоції переповнюють. Дуже вдячні всім за таке дійство. Як буде час, хочу ще раз перечитати твори Лесі Українки».


Довідково

Проєкт #ЛітатиНаЗемлі є вже третім заходом, спрямованим на соціальну адаптацію військових, виведених з Криму в 2014 році, підтримку та визнання величезного внеску службовців Севастопольської бригади у справу захисту повітряних рубежів України, та налагодження їхньої взаємодії з авіаремонтниками ДП «Луцький ремонтний завод "Мотор", які працюють для потреб військової авіації.

У 2019 році ShiStrategies разом із партнерами організувало в Луцьку святковий захід для дітей військовослужбовців «Майбутнє у вишиванках».

Продовженням співпраці з бригадою стало проведення взимку 2020 року фотопроєкту «Можливість літати на землі» для жінок-військових, що служать в 204-й БрТА.

Про компанію

Агентство стратегічних рішень ShiStrategies (strategi.com.ua) – комунікаційна компанія повного циклу: від розробки стратегії до впровадження ефективних рішень.

ShiStrategies надає послуги з комунікаційного, репутаційного, маркетингового консалтингу та з управління великими проектами.

Команда Агентства пройшла навчання на відповідність стандарту якості ISO 20700:2017 (Керівництво з менеджмент-консалтингу) і атестована Всесвітньою організацією CMC-Global (ICMCI).

За реалізовані проекти ShiStrategies отримало три міжнародні нагороди. Зокрема, найвищу в світі нагороду у сфері менеджмент-консалтингу – Constantinus Award від Всесвітньої організації CMC-Global (ICMCI), а також нагороду «Національний чемпіон України». ShiStrategies стало першою і поки що єдиною українською компанією, яка отримала Constantinus Award, яку називають консалтинговим Оскаром. Міжнародний Фонд Габріеля Аль-Салема вручив Агентству нагороду «За видатні досягнення у консалтингу».

Засновник та керуючий партнер агентства Інна Шинкаренко є акредитованим консультантом ЄБРР.


Источник: VseVesti.com | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости "#ЛітатиНаЗемлі: Агентство ShiStrategies провело фотопроєкт, присвячений життю і творчості Лесі Українки"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 4
Новых вестей вчера: 25

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Апрель 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

КиевКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта