Мережа супермаркетів Billa приєднується до столичної ініціативи з безпечного централізованого збирання й утилізації використаних засобів індивідуального захисту : 1582362 : Пресс-релизы

Пресс-релизы Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Пресс-релизы
Подробно

Мережа супермаркетів Billa приєднується до столичної ініціативи з безпечного централізованого збирання й утилізації використаних засобів індивідуального захисту

Опубликовано: Natalyg
Мережа супермаркетів Billa приєднується до столичної ініціативи з безпечного централізованого збирання  й утилізації використаних засобів індивідуального захисту

Мережа супермаркетів Billa в межах допомоги з протидії пандемії коронавірусу приєдналася до ініціативи з централізованого збирання та безпечної утилізації використаних одноразових засобів індивідуального захисту (захисних масок, рукавичок тощо). Для цього в магазинах мережі встановили спеціальні контейнери. Відповідальні покупці можуть залишати тут свої використані захисні маски для подальшої безпечної утилізації.
«В умовах загальнонаціонального карантину мережеві продовольчі супермаркети, в тому числі Billa, — найбільш відвідувані киянами місця. Саме тому наша мережа приєдналася до столичної ініціативи з централізованої утилізації використаних масок та іншого індивідуального захисного спорядження, яким зараз усі масово користуються. Це завдання має як екологічну, так і протиепідемічну складову. Використані захисні маски чи одноразові рукавички не лише забруднюють довкілля – вони також несуть небезпеку поширення бактерій і вірусів через недбале поводження з ними після використання. Кожен із нас та великі компанії мають бути свідомими під час викликів, подібних до нинішньої пандемії», — прокоментувала внесок компанії з іноземними інвестиціями «Білла-Україна» у протидію пандемії її генеральний директор Оксана Мандзюк.
Загалом у столиці планують створити приблизно півтора десятка точок збирання використаних засобів індивідуального захисту. 10 спеціальних контейнерів встановили на території супермаркетів мережі Billa за такими адресами:
вул. Гришка, 3;
пр-т Маяковського, 85;
Бессарабська площа, 2;
вул. Тростянецька, 1а;
Дарницька площа, 1;
Повітрофлотський пр-т, 56а;
вул. Голосіївська, 13а;
Майдан Незалежності, ТЦ «Глобус»;
вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 100;
вул. Попудренка, 40.
У спеціальних контейнерах можна залишити використані маски, рукавички тощо для подальшої централізованої безпечної утилізації на спеціалізованих підприємствах згідно із санітарно-гігієнічними нормами безпеки.
«Медичні відходи категорії В (потенційно інфіковані маски, рукавички, медичний одяг, інші предмети, що могли контактувати з інфікованими рідинами тощо) повинні бути герметично запаковані, обов’язково знезаражені і вже після цього передані на підприємства, що мають спеціальну ліцензію та відповідне сертифіковане обладнання, для подальшої безпечної утилізації – зазвичай спалювання у спеціальних печах при високій температурі. Зараз кияни, навіть ті, хто хоче безпечно позбутися використаних засобів індивідуального захисту, просто не знають, як це правильно зробити. Тому зі смітників і вуличних урн маски розлітаються вулицями та парками, забруднюючи місто і поширюючи хвороботворні мікроорганізми», — пояснив необхідність централізованого збирання й утилізації індивідуальних засобів захисту Костянтин Яловий, депутат Київської міської ради та голова постійної комісії з питань екологічної політики.
Під час загальнонаціонального карантину мережа супермаркетів Billa проводить заходи для протиепідемічного захисту своїх співробітників, партнерів і покупців, а також для підтримки тих, хто через карантин опинився у скрутній ситуації.
Магазини мережі й усі робочі зони піддають постійній дезінфекції. Для покупців нанесли спеціальну розмітку на підлозі, яка допомагає дотримуватися безпечної дистанції. Приміщення супермаркетів оснащені загальнодоступними дозаторами з дезінфекційним розчином для рук. Касири відділені від відвідувачів спеціальними прозорими захисними екранами. Посилено контроль за дотриманням стандартів мережі щодо швидкості касового обслуговування — це допомагає зменшити час перебування людей у приміщеннях магазинів Billa й уникати скупчення людей у торговельних залах і біля кас. Кожен працівник компанії, заступаючи на роботу, проходить обов’язковий дистанційний скринінг температури тіла за допомогою спеціально закупленого обладнання. Є чітка інструкція, яка визначає порядок дій і відповідальних у разі виявлення працівників з підвищеною температурою тіла або іншими симптомами вірусних чи застудних захворювань.
Такий пакет заходів допомагає забезпечити діяльність магазинів Billa у близькому до штатного режимі для надання своїм покупцям звичного для них високоякісного сервісу та широкого асортименту.
У межах протидії економічним наслідкам загальнонаціонального карантину мережа Billa реалізовує низку проектів для забезпечення покупців доступними продуктами та товарами повсякденного споживання. Щоб допомогти їм заощаджувати у часи економічної скрути, мережа Billa запропонувала близько сотні акційних позицій зі знижками, створила онлайновий каталог з акціями, а також відмовилася від частини свого прибутку — соціально важливі продукти харчування реалізують у мережі без торговельної націнки за відпускними цінами виробника.
Спільно з благодійниками та волонтерами мережа Billa запропонувала допомогу тим, хто через національний карантин і його економічні наслідки опинився у скрутній ситуації. Волонтери компанії «Білла-Україна» зібрали майже тисячу пакунків із продуктами та товарами першої необхідності для дітей-сиріт, самотніх літніх людей і осіб, які потребують допомоги та догляду.

Компанія REWE International AG здійснює управління магазинами під такими роздрібними брендами: BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA і ADEG. Вона лідирує на ринку роздрібної торгівлі й аптечного бізнесу Австрії та є найбільшим роботодавцем країни, забезпечуючи робочі місця майже для 44 100 осіб. Компанія входить до складу німецького концерну REWE Group – однієї з провідних корпорацій у галузі роздрібної торгівлі та туризму. В Австрії компанія REWE International AG володіє серією відомих власних брендів, зокрема Ja! Natürlich (бренд органічних продуктів), Clever, Wunderlinge, Da komm ich her!, VegaVita, Chef Menü, Wegenstein і MY. Також оперує на ринку туристичних послуг: її представляють компанії ITS BILLA Reisen, JAHN REISEN і Transair (MEKRUR IHr Urlaub, PENNYreisen і BILLA-Vorteilsreisen).
Із головного офісу (м. Вінер-Нойдорф) компанія REWE International AG не лише веде бізнес в Австрії, але й керує супермаркетами концерну REWE Group, що працюють під роздрібним брендом BILLA в семи країнах Центральної та Східної Європи: Болгарії, Хорватії, Чеській Республіці, Румунії, Росії, Словаччині й Україні. Чисельність співробітників компанії REWE International AG в Австрії та інших країнах становить понад 92 000 осіб. Під управлінням компанії працюють більш як 4 350 магазинів. У 2018 році валовий оборот компанії становив 14,24 млрд євро.

Компанія «БІЛЛА-Україна» входить до складу REWE Group, що заснована у 1927 році у місті Кельн (Німеччина). Основні галузі діяльності REWE Group – роздрібна й оптова торгівля продуктами харчування та туризм.

Перший в Україні супермаркет BILLA відкрили в 2000 році. Зараз мережа нараховує 35 супермаркетів, основна частина яких розташована в Києві. Також супермаркети BILLA представлені в Ірпені, Вишгороді, Борисполі й один у Житомирі. На сьогодні «BILLA-Україна» – один із найбільш відкритих роботодавців на ринку: в компанії працюють понад 1400 співробітників.
Головними цінностями BILLA є висока якість продукції, її асортимент і вигідні ціни. Додаткова інформація:

www.billa.ua
https://www.facebook.com/billaukraine/

 

Добавить комментарий к новости "Мережа супермаркетів Billa приєднується до столичної ініціативи з безпечного централізованого збирання й утилізації використаних засобів індивідуального захисту"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 48
Новых вестей вчера: 82

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Ноябрь 2020

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Комментарии

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Виденье компании и задачи «SmartCardGroup» на 2015-2016г

Elena. 03-09-2019 08:35
В каком сейчас состоянии смарт контракт по универсальной топливной карте и какие региона покрытия и страна . ...

Директор спортивной школы «Спартак» Александр Нерубальщук: «Очень верю, что кто-то из наших пробьется на Олимпиаду-2012»

Володимир. 27-05-2019 06:06
Мені Олександр Васильович також проклав шлях до спорту. Він залучив мене до плавального басейну, коли я зовсім не міг триматися на воді. За пів- року я здобув юнацкий розряд, А поступово доплив до кандидата у майстри. ...

ЖК Signature - лучшее место для жилья по мнению экспертов

Ярослав Сэмусен. 08-04-2019 18:34
Кстати согласен, есть на что посмотреть в этом элитном жилом комплексе. Нашёл не давно их сайт Signature.ua , чтобы подробнее ознакомится с тем, что они из себя представляют. ...

При горздраве работает "горячая линия"

Игорь Таракановский. 02-03-2019 10:14
Зачем такая "Горячая линия" по которой нельзя дозвониться выходные? . ...

Пікассо плював на Ольгу, а Ольга - на Україну...

Віра Середа. 09-11-2018 18:25
Дивно, що в своєму куцому відгуку науковий співробітник Інституту літератури рекомендує написати романи про українських артисток, зокрема, про Марію Заньковецьку (уже є такий Володимира Корнійчука) чи Соломію Крушельницьку (авторка твору Валерія Врублевська). ...

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія з’явилася нова послуга для пасажирів

Виктор. 24-03-2018 00:26
Автобусные билеты в ж / д кассах однозначно будут удобны для многих пассажиров которые не знают, что лучше заказывать билеты заранее онлайн на басфоре. . ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода КиевКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта