Впровадження якісних технологій очистки стічних вод — вітчизняний приклад екологічної безпеки «Миронівської птахофабрики» Групи МХП : 1562792 : Пресс-релизы

Пресс-релизы Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Пресс-релизы
Подробно

Впровадження якісних технологій очистки стічних вод — вітчизняний приклад екологічної безпеки «Миронівської птахофабрики» Групи МХП

Опубликовано: Natalyg

Важливим компонентом екологічної безпеки підприємства є ступінь його впливу на навколишнє середовище. Воно включає в себе як використання природних ресурсів, так і вплив на них виробничих процесів. Поступово підприємства обмежують викиди в атмосферу і гідросферу з метою поліпшення загальної екологічної обстановки, нейтралізують несанкціоновані викиди сміття, модернізують технологічні процеси та мінімізують виділення забруднюючих речовин у стоки.

«Миронівський хлібопродукт» (МХП) — провідний агропромисловий комплекс України, який спеціалізується на виробництві курятини і вирощуванні зернових, а також іншої аграрної діяльності (виробництво м'ясо-ковбасних виробів, вирощування ВРХ, та «Зеленою енергетикою»).
«Миронівська птахофабрика» входить до складу агроіндустріального холдингу МХП. Це одне з найбільших підприємств замкнутого циклу (від вирощування добового молодняка до виробництва м’яса курчат-бройлерів) в Україні. Підприємство здійснює діяльність за міжнародними стандартами із застосуванням новітніх технологій утилізації відходів виробництва та якісної очистки стічних вод.
До складу підприємства входять інкубаторно-птахівнича станція, 27 виробничих ділянок з вирощування птиці, комплекс з переробки курчат-бройлерів, цех технічних фабрикатів, очисні споруди комплексу з переробки курчат-бройлерів, транспортна служба та департамент інженерно-технічного обслуговування.

Контроль якості води
Очисні споруди комплексу з переробки курчат-бройлерів. Вони спроектовані за голландською технологією, в основі якої — біологічний метод очищення із застосуванням швидкісних біологічних реакторів.
«Фахівці «Миронівської птахофабрики» постійно контролюють вплив виробничої діяльності на водні ресурси. Ми маємо спеціальний дозвіл (ліцензію) на користування надрами (підземні води) та дозвіл на спеціальне водокористування, згідно яких чітко дотримується ліміт за обсягом водозабору. Уся використана вода проходить ретельне очищення, після чого повертається в річку Росава», — наголосив головний еколог МХП Олександр Семенець.
Очисні споруди підприємства щодня очищують 5,5 тис. м3 води, яка надходить з комплексу з переробки курчат-бройлерів (Канівський р-н, Черкаська обл.). Підприємство проводить моніторинг скидів до водойми кожні 7 днів, а не 10, як того потребують законодавчі вимоги. Відбирається вода та проводиться її аналіз із трьох локацій: за 500 м до скиду води, безпосередньо у місці потрапляння до водойми та за 500 м після місця скиду. Аналіз виконується з дотриманням гранично допустимих норм для скидів води, встановлених законодавством. Таким чином, МХП додатково контролює вплив виробничих процесів на довкілля.
Миронівська птахофабрика є об'єктом державного нагляду, який здійснюється Державною екологічною інспекцією та Держспоживслужби. Але при цьому існує і суворий внутрішній контроль, який здійснюється штатними екологами та фахівцями внутрішньої лабораторії.

Процес очищення стічних вод проходить у декілька етапів: на виробничому майданчику комплексу з переробки курчат-бройлерів відбувається груба механічна очистка стоків. Після цього стоки надходять в очисні споруди, де знаходиться великий комплекс біологічного очищення. Біоочищення проводиться в спеціалізованих реакторах — аераторах із додаванням активного мулу. Присутні в мулі мікроорганізми живляться забрудниками, що містяться у стічних водах і, відповідно, очищують їх. У разі коли вода не досягла необхідної якості по встановленим нормам, її доправляють на фільтри доочистки.
Вода надходить на ультрафіолетове знезараження, де відбуваються кінцеві процеси — усувається запах, видаляються хвороботворні бактерії. Очищені стоки перекачуються насосами на вузол обліку і потрапляють у річку Росава.
Очищені стоки також можуть використовувати інші підприємства для поливу або будь-яких власних нехарчових потреб.
Застосування якісної технології очистки дозволяє досягти високих показників, необхідних для скидання стічних вод у водні об'єкти. Лабораторні аналізи доводять, що завдяки якісній системі очистки, яку використовує «Миронівська птахофабрика», очищена вода за деякими своїми показниками може бути чистішою за річкову.
«Передусім варто зауважити, що за період з 2016 до 2019 року «Миронівська птахофабрика» інвестувала 4 млн грн на реконструкцію своїх очисних споруд. Значна частина спрямована на фінансування будівництва нового селекторного резервуару більшої ємності. Завдяки модернізації очисної споруди ми змогли значно покращити процес попереднього знешкодження забруднень у стічній воді. Усі процеси на новому спорудженні працюють в автоматичному режимі для запобігання впливу людського фактора. Крім того, у 2018 році була проведена реконструкція ключового вузла очисних споруд — насосної станції. Ми повністю модернізували насосне обладнання, трубопроводи та запірно-регулюючу арматуру», — зазначила начальник очисних споруд «Миронівської птахофабрики» Світлана Новіцька.
Перспективним планом розвитку очисних споруд на найближчі роки підприємством передбачається послідовна реконструкція швидкісних біореакторів № 1 та № 2. У цей проект буде інвестовано близько 4,5 млн грн. «Оскільки біореактор — це «серце» очисних споруд, завдяки його оновленню ми отримаємо значне покращення якості зворотньої стічної води», — додала Світлана Новіцька.
Керівництво «Миронівської птахофабрики» приділяє особливу увагу екологічному критерію у діяльності підприємства. Завдяки цьому компанія на сьогодні є флагманом інновацій у галузі технологій очистки стічних вод. Майже щомісяця провідні європейські та вітчизняні компанії проводять на території заводу експерименти з тестування нових технологій і реагентів, які дозволять зменшити вплив виробництва на навколишнє середовище.

 

Добавить комментарий к новости "Впровадження якісних технологій очистки стічних вод — вітчизняний приклад екологічної безпеки «Миронівської птахофабрики» Групи МХП"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:



Календарь
Новых вестей сегодня: 1
Новых вестей вчера: 16

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Ноябрь 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Киев



Курсы валют

Курсы валют







О проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта