Відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення : 1517890 : Политика

Политика Черкассы : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кировоград и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Черкассы и область : Последние новости > Политика
Подробно

Відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відбулося днями в департаменті соціальної політики Черкаської міської ради.
Участь у ньому взяли представники ГУ ДФС у м. Черкасах, Пенсійного фонду, міського Центру зайнятості та інших зацікавлених організацій. На комісію були запрошені суб’єкти господарської діяльності, у яких згідно звітності по єдиному соціальному внеску заробітна плата є нижчою від встановленого законодавством мінімального рівня.
На засіданні робочої групи, із 20 офіційно запрошених суб’єктів господарської діяльності були заслухані 14 представників підприємств, зокрема: ПРАТ "Черкаське АТП 17127", ТОВ "Фея", ТОВ "Круг – ТЕТ", ПСРП "Ремавтоагрегат", ТОВ "Космос", ТОВ "Автотрейд – Сервіс", ТОВ "Дізарт Плюс", ПП "Побудагрохімсервіс", ПП "Компанія Агротрейд", ФОП Красовський Анатолій Федорович, ФОП Гацко Олена Миколаївна, ФОП Балачій Олена В’ячеславівна, ФОП Базилюк Зоріна Миколаївна та ФОП Лозин Олексій Анатолійович. Надали письмові пояснення 15 представників підприємств.
За інформацією Пенсійного фонду України в м. Черкасах, кількість застрахованих осіб, рівень оплати яких у квітні 2018 року не перевищував розмір мінімальної заробітної плати (3723,00 грн) збільшилась на 667 осіб (23,7 %). Кількість застрахованих осіб, які працювали неповний робочий час та виконували роботи за угодами цивільно-правового характеру складає 10609 осіб (10,8% від загальної кількості найманих працівників), по області 31388 осіб, що дорівнює – 12,0%:
– у порівнянні з квітнем 2017 року кількість осіб, які працювали неповний робочий день, у квітні 2018 року збільшилась на 1294 особи, а у порівнянні з попереднім місяцем збільшилась на 328 осіб.
Зростання кількості найманих працівників, які оформлені на умовах неповного робочого часу, може вказувати на тінізацію заробітних плат страхувальниками та мінімізацію витрат на сплату єдиного соціального внеску. Виведення бізнесу з "тіні" є одним із пріоритетних завдань, які стоять сьогодні перед робочою групою. Під час зустрічей із представниками бізнесу постійно пропонуються комплекти буклетів, які містять інформацію із послугами служби зайнятості та інформацію щодо вимог законодавства про працю.
Результатом діяльності робочої групи є зростання фонду оплати праці, середнього розміру заробітної плати у місті, збільшення кількості застрахованих осіб та зменшення кількості осіб, яким заробітна плата нараховується менше мінімального розміру. а також збільшення офіційно працевлаштованих працівників та додаткових надходжень ПДФО.
Так, станом на 01.06.2018 до бюджету пенсійного Фонду від платників міста надійшло 607933,01 тис. грн власних коштів (135,5 % до аналогічного періоду минулого року), з яких 596601,82 тис. грн – частина єдиного внеску розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
З початку 2018 року, згідно з поданими звітами з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в Черкасах було створено 921 нове робоче місце.
За результатами проведених заходів по суб’єктах господарської діяльності – юридичним особам за квітень 2018 року легалізовано доходу на суму – 113,6 тис. грн, додаткові надходження до бюджету податку на доходи з фізичних осіб на суму – 20,4 тис. гривень.
По суб’єктам господарської діяльності – ФОП легалізовано доходу на суму – 46,9 тис. грн, додаткові надходження до бюджету податку на доходи з фізичних осіб на суму – 8,4 тис. гривень.
Простежується постійна тенденція у деяких страхувальників до збільшення кількості осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами ЦПХ. Цей факт може свідчити про порушення трудового законодавства, зокрема про підміну трудових відносин цивільно – правовими:
– у квітні 2017 року таких осіб налічувалось 3332 особи, у квітні 2018 року 2627 осіб, що на 367 осіб (09 %) менше ніж у попередньому звітному місяці та на 705 осіб (21,2 %) менше ніж у квітні 2017 року. Керівникам підприємств, які запрошуються на засідання робочої групи, рекомендовано вжити всіх невідкладних заходів щодо підвищення розміру середньомісячної розрахункової заробітної плати до встановленого законодавством мінімального рівня (3723,00 грн. з 01.01.18р.) та переведенням працівників, які зайняті на виробництві неповний робочий день (тиждень), на 40– годинний робочий тиждень.
Члени комісії надають роз’яснення щодо нелегальної зайнятості, виплати заробітної плати в "конвертах" що призводить до:
– позбавлення працівника гарантованого державою розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки); – втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії; – втрати страхового стажу при розрахунку розміру пенсії; – відсутність внесків до фондів соціального страхування, що унеможливлює соціальний захист працівників, і тому такі особи втрачають право на отримання гарантованої державою відпустки, своєчасно та не нижче мінімальних гарантій в оплаті праці, здоров’ї, безпечних умовах праці. На сьогодні виплата нелегальної заробітної плати "у конвертах" все більше набуває характеру соціального явища, вкрай загрозливого для економіки держави, оскільки призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, зменшує надходження страхових внесків до Пенсійного фонду України, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії. Відповідальність юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за порушення законодавства про працю передбачена від мінімального розміру заробітної плати до стократного розміру мінімальної заробітної плати (3723,00 грн. – 372300 грн).


Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости "Відбулося засідання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 74
Новых вестей вчера: 108

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Март 2019

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Комментарии

При горздраве работает "горячая линия"

Игорь Таракановский. 02-03-2019 10:14
Зачем такая "Горячая линия" по которой нельзя дозвониться выходные? . ...

Пікассо плював на Ольгу, а Ольга - на Україну...

Віра Середа. 09-11-2018 18:25
Дивно, що в своєму куцому відгуку науковий співробітник Інституту літератури рекомендує написати романи про українських артисток, зокрема, про Марію Заньковецьку (уже є такий Володимира Корнійчука) чи Соломію Крушельницьку (авторка твору Валерія Врублевська). ...

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія з’явилася нова послуга для пасажирів

Виктор. 24-03-2018 00:26
Автобусные билеты в ж / д кассах однозначно будут удобны для многих пассажиров которые не знают, что лучше заказывать билеты заранее онлайн на басфоре. . ...

Тереза Фидальго - девушка-призрак, которую засняли на видео в авто. Видео

Pety. 10-01-2018 09:35
Двое человек погибли. Оператор остался жив, но ничё вразумительного объяснить не смог. Позже полиция выяснила что на этом месте в 1983 погибла девушка по имени Тереза Фидальго. ...

В Киеве покажут выставку о мобильной революции, DynaTAC, RAZR V3

Володя. 12-10-2017 01:52
Интересно наверное, но увы не попаду. Жаль, что все крутые штуки делают только в Киеве... Эх, если выставка доедит до Харькова, то я обязательно схож на эту выставку всех поколений motorola. ...

Отделения диализа почек появились в районах области

Белоцыценко . 17-08-2017 11:58
Сколько стоит. Одноразовая процедура диалез в г. Измаил?кому делаются скидки.если человеку еще не оформили инвалидность. Но самостоятельно он не передвигаться не м. ...

Сміттєва криза у Львові: дешевий театр і маніпулювання громадською думкою

Олексанр. 25-06-2017 06:23
Та ти не сумуй так дуже, тарасику, що казка в тебе вийшла невесела й авантюрна, Ми ж всі тебе знаємо як патологічного зрадника та брехуна. Тому те, що ти в своєму пасквілі паплюжиш
чесних і достойних людей, тільки придає їм сили а нам розуму. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Віталій. 27-02-2017 10:59
Добрий день ! Дайте будь ласка свої контакти !. ...

Sinoptik: Погода в Рівному та Рівненській області на середу, 26жовтня

ScottMyday. 20-01-2017 01:05
Спасибо за публикацию, очень правильно все написано!. ...

Компания «Ин Тайм» унифицирует стоимость доставки грузов весом до 30 килограмм по Украине

Ирина. 11-11-2016 11:29
На самом деле, так действительно удобно. А то рассчитывать конкретно под каждого покупателя, сколько до него будет стоить доставка – это как-то странно. А если един. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода ЧеркассыКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта