Подробно
« Не віриш – поїдь подивися» . Як працює на Сумщині одна з трьох в Україні повністю роботизованих молокоферм![]() У Шосткинському районі почув таку історію. Чоловік, який нещодавно побував на молочній фермі в Нідерландах, із захватом розповідав знайомій про те, як там все механізовано і роботизовано за найсучаснішими технологіями. «Та нічого нового, – перервала його співрозмовниця. – У нас теж таке вже у Клишках. Може й краще». – «У нас? У Клишках?», – здивувався Источник: XPRESS | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаСумы![]() |
Добавить комментарий к новости "« Не віриш – поїдь подивися» . Як працює на Сумщині одна з трьох в Україні повністю роботизованих молокоферм"