Подробно
« Є бажання, але немає можливостей» . Владний пінг-понг у питанні утилізації отруйних речовин на околиці Сум![]() Після того, як активісти принесли під будинок голови ОДА і до міської ради мішки з отруйними речовинами , 22 тонни яких забруднюють навколище середовище поблизу Сум в районі Косівщинського водосховища (на фото) , міськрада першою відгукнулася на цю акцію. «Пестицидів поблизу Сум не буде. Механізм вилучення відпрацьовується», – заспокоїв сумчан її сайт. Втім, з його Источник: XPRESS | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаСумы![]() |
Добавить комментарий к новости "« Є бажання, але немає можливостей» . Владний пінг-понг у питанні утилізації отруйних речовин на околиці Сум"