Нарада з податківцями : 1498698 : Местные новости

Местные новости Черкассы : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Черкассы и область : Последние новости > Местные новости
Подробно

Нарада з податківцями

Опубликовано: Кам’янська об’єднана ДПІ

Пояснювали, як сільським бюджетам стати бюджетами розвитку
17 січня за участі голови райдержадміністрації Володимира Потапенка відбувся семінар-навчання для сільських голів та секретарів сільських рад району. Завітали й керівники сільгоспідприємств та фермерських господарств. Ще до початку роботи В.М.Потапенко зауважив, що, як і варто було очікувати, на захід прибули ті керівники, які сумлінно сплачують податки. Решта ж вкотре не з’явилися.
Із представниками органів місцевого самоврядування обговорено п’ять питань. Зокрема про проведену роботу з наповнення районного бюджету за 2017 рік та перспективи на 2018 рік доповів начальник Смілянської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області Анатолій Мовчан.
— Справді, є випадки, коли у нашому районі податки сплачуються згідно з виплаченими 3-4,5% за оброблювані паї, — підтвердив сказане податківцем голова райдержадміністрації. — Тоді як прибутковий податок використовується на утримання доріг, медичної галузі та ін. У нас є сільські голови, які порушують питання щодо збільшення орендної плати за паї, однак є й такі, які лише очікують на заробітну плату. У багатьох селах району майже нульовий акциз. Звичайно, легше звинувачувати керівників держави у своїх бідах, поганих дорогах, ніж самому починати щось робити для усунення проблем. Ми обов’язково проведемо ревізію землі у селах.
Окремо А.А.Мовчан зупинився на проблемі з одноосібниками:
— Людей, які особисто обробляють власні паї, небагато. Частіше хтось один, не афішуючи, обробляє по кілька ділянок та нелегально сплачує їх власникам гроші. При цьому обманутими залишаються й орендодавці.
Тим часом виробники, які законно і в повному обсязі сплачують податки, підтримують соціальну сферу населених пунктів, де працюють, обурюються, що поряд така несправедливість, — пояснив він. — І хто повірить, що в частині господарств працівники отримують мінімальну заробітну плату, особливо комбайнери у жнивну пору? Не секрет, що коштів, зароблених під час жнив, декому вистачає чи не на рік, а є випадки, що люди на деякий час міняють свою основну роботу, аби по можливості сісти на комбайн та добре підзаробити.
Гостро стоїть питання зі сплати орендної плати одноосібниками, які мають комбайни, трактори, перебувають на обліку у центрах зайнятості і при цьому надають послуги не лише у своєму районі, а й в сусідніх.
Нагадавши про те, що основний податок, завдяки якому наповнюється районний бюджет, це податок на доходи фізичних осіб, Анатолій Анатолійович розповів, як деякі сільські голови покривають недобросовісних платників-сільгоспвиробників. Останні подекуди, сплачуючи, скажімо, 8% з паю його власникам, офіційно подають інформацію з заниженими цифрами, а отже, й меншими податками. При цьому по області середній показник орендної плати за паї 6,6%. Він вказав на ситуації, коли один сільгоспвиробник у різних селах сплачує різний процент пайовикам або різні виробники в одному селі сплачують різну орендну плату. І закликав не звертати уваги на байки, що, мовляв, десь земля гірше родить, то й заплачено менше. «Де наділи,
Виступаючий назвав господарства, де середня зарплата не нижча 6,5-7 тисяч гривень. Серед таких ТОВ «Сільгосптехніка» зі Шполи, ФГ «Деметра» з Матусова, «Ангус» з Ярославки та ін. Звертаючись до присутніх сільських голів, він закликав їх стимулювати місцевих сільгоспвиробників працювати легально. «Коли працівники податкової приїжджають до села, опитуючи його жителів, буває, сільські голови перед тим просять людей нічого не розповідати. Доки голови сіл не проводитимуть відповідну роботу з наповнення місцевих бюджетів у своїх населених пунктах, доти справа не зрушить з місця. І лише тоді можна буде побачити, що коштів вистачатиме на розвиток села, адже поки що у нас перевірок без донарахувань не було», — вважає він, навівши приклад, як розвивається соціальна сфера у Моринцях Шполянського району. За словами податківця, тамтешній сільський голова береться встановлювати ліхтарі вуличного освітлення на сонячних батареях. Сьогодні це недешево, та згодом справа окупиться і освітлення стане безкоштовним.
Сільські голови задавали свої питання начальнику Смілянської ОДПІ А.А.Мовчану. Лозуватського сільського голову Станіслава Бойка цікавило, до чиїх повноважень нині належить розпоряджатися землями поза межами населеного пункту. А також — який вплив мають сільські голови на місцевих сільгоспвиробників, якщо договори про оренду землі вони укладали в райдержадміністрації. Щодо першої частини питання податківець пояснив, що землями поза межами населеного пункту розпоряджається Держгеокадастр, а сільські голови вправі провести їх інвентаризацію. А щодо іншої частини питання, то голови можуть звертатися до податківців, коли підозрюють занижену плату за орендовані паї та менші податки до місцевих бюджетів.
— У Лебедині, Лип’янці та інших селах сільські голови не побоялися порушити питання збільшення відсотків. Робота проводиться й у Водяному, Соболівці. Хоч декому з них звучали й погрози, та робота робиться, — зауважив начальник Шполянського відділення Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Петро Стеценко. — Скажімо, саме з допомогою сільських голів ми могли б виявити недобросовісних отримувачів субсидії.
Перед тим, як задати власне питання, фермер … Карасюк з Лебедина поінформував, що сплачує 9% пайовикам за орендовані паї. Він звернувся до начальника Смілянської ОДПІ посприяти в найближчому майбутньому співставленню сплати податків фермерами та одноосібниками.
А Топильнянський сільський голова Михайло Барбаш висловив думку про те, що добре було б для деяких виробників запровадити не стільки податки з прибутків, а податки з видатків.
Підбиваючи підсумки семінару-навчання, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко нагадав про зобов’язання сільських голів щодо покращення життя громад та соціально-економічного розвитку сільських рад, наповнення місцевих бюджетів, створення нових робочих місць. Крім того, запевнив присутніх, що не залишиться осторонь і підтримуватиме у реалізації планів сільську владу.

 

Добавить комментарий к новости "Нарада з податківцями"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:



Календарь
Новых вестей сегодня: 26
Новых вестей вчера: 23

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Май 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Черкассы



Курсы валют

Курсы валют







О проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта