Саміт з продовольчої безпеки для 100 світових молодих лідерів стартує у Брюсселі : 1483407 : Пресс-релизы

Пресс-релизы Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кировоград и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Пресс-релизы
Подробно

Саміт з продовольчої безпеки для 100 світових молодих лідерів стартує у Брюсселі

Опубликовано: 02PR

Брюссель, 9 жовтня 2017 року – Сьогоднішній день відзначений початком третього Молодіжного аграрного саміту (Youth Ag-Summit), в якому візьмуть участь 100 яскравих молодих талантів з усього світу. Вони прибудуть у Брюссель, Бельгія, щоб подолати одну з найбільших проблем людства: як прогодувати зростаюче населення планети у більш сталий спосіб. Цей саміт, організований компанією Bayer разом з двома бельгійськими асоціаціями молодих фермерів, Groene Kring (GK) і Fédération des Jeunes Agriculteurs (FJA), спрямований на досягнення Цілей сталого розвитку ООН (SDGs), щоб покінчити з голодом, досягти продовольчої безпеки та розвивати стале сільське господарство.

Протягом наступних чотирьох днів делегати з 49 країн, віком від 18 до 25 років, працюватимуть разом для винайдення інноваційних, сталих та ефективних рішень для вирішення проблем глобальної продовольчої безпеки. Їхня місія полягає в тому, щоб створити конкретні нові ідеї, які можуть сприяти прогресу сільського господарства у всьому світі та які можна реалізувати у своїй країні.

«Для досягнення Цілей сталого розвитку ООН кожен мусить зробити свій внесок. Надихаючи нашу молодь виступати за науку та стале сільське господарство, ми сподіваємося використати творчі здібності талановитих молодих людей, щоб сприяти вирішенню основної соціальної проблеми», - заявив Ліам Канден, член Правління компанії Bayer AG та Генеральний директор підрозділу Crop Science. «Молодіжний аграрний саміт завжди є осередком ентузіазму, творчого мислення та інновацій, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити проекти, які мають з’явитися цього року».

Цього року делегати Молодіжного аграрного саміту почують промови від експертів та натхненних доповідачів, зокрема професора Луїзи О. Фреско, Президента Вагенінгенського Університету та наукового центру (Wageningen University & Research), Калеба Харпера, Директора Відкритої сільськогосподарської ініціативи (Open Agriculture (OpenAG) initiative, MIT Media Lab), Хью Еванса, Генерального директора Global Citizen та багатьох інших.

Крім переговорів, які повинні надихнути їх на нові творчі ідеї, делегати матимуть можливість відвідати різні організації в ЄС та зустрітися з європейськими високопоставленими особами, відвідати одну з інноваційних ферм компанії Bayer, що працює за принципами сталого сільського господарства, а також отримати реальну інформацію про принципи сталого розвитку в дії від таких компаній та організацій, як Rabobank, CropTrust, Thought for Food, BioBest, Міжнародного товариства садівницької науки, VIB – Фламандського інституту біотехнологій, Inagro, Гентського Університету та Ahold Delhaize Group.

Говорячи про співпрацю з компанією Bayer, Президент національного представництва Groene Kring Джил Боуї сказав: «Ми дуже раді взяти участь у цій події, яка дає молодим людям шанс співпрацювати та реалізувати рішення щодо сталого сільського господарства – адже вони будуть не лише мислити, але й ДІЯТИ».

«Нам необхідно відновити зв’язок між виробниками продуктів харчування та споживачами цих продуктів. Ми пишаємося своєю участю в цьогорічному саміті та впевнені, що робота делегатів матиме позитивний вплив у їхніх громадах та за їх межами», додав Гійом Ван Бінст, Генеральний секретар Федерації молодих фермерів (Fédération des Jeunes Agriculteurs).

Протягом тижня делегати будуть працювати над розробкою проектів «Процвітання заради змін» (“Thrive for Change Projects”); конкретними ідеями для досягнення Цілей сталого розвитку ООН у своїх громадах і країнах. Після представлення ідей найперспективніші з них будуть відібрані компанією Bayer для подальшого фінансування та розвитку.

Олександр Мазур, один із фіналістів від України, написав есе на тему «Починай з себе». «Коли я отримав запрошення на конференцію від Bayer, я був переповнений позитивними емоціями, і на відміну від інших, які згасають наступного ж дня, ці живуть в мені і по сьогодні», - поділився враженнями Олександр на передодні поїздки в Брюссель. «Зараз, я розумію, що повинен гідно представити Україну на цій конференції».

Відвідайте сайт www.youthagsummit.com, щоб познайомитися з делегатами та дізнатися більше про саміт. Слідкуйте за новинами на сторінці @YouthAgSummit або https://www.facebook.com/YouthAgSummit/.

Про Молодіжний аграрний саміт
Молодіжний аграрний саміт – це всесвітня конференція, що проходить кожні два роки, спрямована на натхнення та залучення молодого покоління юних лідерів до сільського господарства та суміжних дисциплін. У 2017 році 100 молодих лідерів віком від 18 до 25 років зустрінуться у Брюсселі, Бельгія, для створення відкритого діалогу з одного з найскладніших питань у світі: як прогодувати зростаюче населення планети у сталий спосіб?

Після попередніх зустрічей, які проводилися в Канаді та Австралії, цьогорічний саміт вперше відбудеться у європейському місті. Молодіжний аграрний саміт входить до Програми аграрної освіти, розробленої компанією Bayer для підвищення загальної обізнаності про сільське господарство та постачання продуктів харчування. Цього року делегати саміту прибудуть з 49 країн: Аргентини, Австралії, Бангладеш, Бельгії, Болівії, Ботсвани, Бразилії, Канади, Чилі, Китаю, Колумбії, Данії, Еквадору, Сальвадору, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Гватемали, Угорщини, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Японії, Кенії, Литви, Малайзії, Непалу, Нідерландів, Нової Зеландії, Нігерії, Парагваю, Філіппін, Польщі, Росії, ПАР, Іспанії, Шрі-Ланки, Швеції, Танзанії, Таїланду, Туреччини, Уганди, України, Великобританії, США, В'єтнаму та Зімбабве.

Дізнатися більше про Програму можна на сайті www.ag-education.bayer.com, https://www.facebook.com/BayerAgEdu/, або у Твіттер @BayerAgEdu.

Про Groene Kring
Groene Kring (GK) – це асоціація молодих фермерів у Фландрії, Бельгія, яка налічує близько 3.500 членів. GK об’єднує молодих фермерів за допомогою регулярних заходів і подій, організовує навчання підприємців та захищає інтереси молодих фермерів на регіональному, національному та міжнародному рівні. Дізнатися більше можна на сайті: www.groenekring.be

Про Федерацію молодих фермерів (Fédération des Jeunes Agriculteurs)
Федерація молодих фермерів (La Fédération des Jeunes Agriculteurs, FJA) представляє молодих фермерів, які живуть і працюють у Валлонії, Бельгія. FJA представляє інтереси 2.800 членів, виступаючи від їх імені на національному та європейському рівні. В якості офіційної освітньої організації в галузі сільського господарства, Федерація також організує навчальні курси. Дізнатися більше можна на сайті: www.fja.be

Bayer: Наука заради кращого життя
Bayer це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме – охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Крім того, компанія прагне створювати цінності за рахунок інновацій, зростання та високої прибутковості. Компанія Bayer є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. Протягом 2016 фінансового року штат компанії налічував близько 115.200 осіб, а об’єм продажів склав 46,8 млрд. євро. Капітальні витрати досягли 2,6 млрд. євро, а витрати на дослідження та розробки 4.7 млрд. євро. Вищезазначені показники також включають дані для підрозділу високотехнологічних полімерів, який 6 жовтня 2005 року вийшов на світовий фондовий ринок в якості незалежної компанії під назвою Covestro. Дізнатися більше можна на сайті www.bayer.com.

Про учасників міжнародного саміту, які представлятимуть Україну

Ілля Лаптєв (м.Дніпро), студент 3-го курсу фінансового факультету Університету митної справи та фінансів. З 2015 року займає посаду капітана університетської команди з волейболу. Має наукові публікації у періодичних фахових і спеціалізованих виданнях з дисциплін макро- та мікроекономіки, інформатики, маркетингу та економіки підприємства. У липні 2016 року брав участь у міжнародній літній школі від Української соціальної академії, а у серпні 2016-го — у міжнародній академії лідерства на базі Львівського національного університету. У листопаді цього ж року став грантовим призером навчальної програми академічних обмінів DAAD на базі Єнського університету імені Фрідріха Шиллера. Активно працює у Національному об’єднані експертів з контролю якості вищої освіти та Молодіжному антикорупційному агентстві. Цікавиться питаннями розвитку суспільства та глобалізації, розвиває соціальне підприємництво у своєму місті.

Олександр Мазур (м. Миронівка), студент 2-го курсу факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування в місті Києві. Неодноразово приймав участь у регіональних екологічних та історичних олімпіадах де займав призові місця. Є членом і одним із засновників місцевої організації “Green Town”. У лютому 2017-го Олександр брав участь у виставці Agro Animal Show. Протягом 2014-го та 2015-го навчався у Великобританії в “Devon School of English”. З 1-го червня 2017-го Олександр буде проходити виробничу практику в Німеччині на одній із ферм-партнерів університету. Крім всього перерахованого, Олександр являється неодноразовим чемпіоном України з панкратіону та джиу-джитсу. Цікавиться розвитком і впровадженням новітніх технологій в аграрний сектор, а також розвитком сел та невеликих міст за рахунок розвитку в них підприємництва, зокрема аграрного бізнесу.

 

Добавить комментарий к новости "Саміт з продовольчої безпеки для 100 світових молодих лідерів стартує у Брюсселі"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:Календарь
Новых вестей сегодня: 122
Новых вестей вчера: 100

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Сентябрь 2018

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Комментарии

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія з’явилася нова послуга для пасажирів

Виктор. 24-03-2018 00:26
Автобусные билеты в ж / д кассах однозначно будут удобны для многих пассажиров которые не знают, что лучше заказывать билеты заранее онлайн на басфоре. . ...

Тереза Фидальго - девушка-призрак, которую засняли на видео в авто. Видео

Pety. 10-01-2018 09:35
Двое человек погибли. Оператор остался жив, но ничё вразумительного объяснить не смог. Позже полиция выяснила что на этом месте в 1983 погибла девушка по имени Тереза Фидальго. ...

В Киеве покажут выставку о мобильной революции, DynaTAC, RAZR V3

Володя. 12-10-2017 01:52
Интересно наверное, но увы не попаду. Жаль, что все крутые штуки делают только в Киеве... Эх, если выставка доедит до Харькова, то я обязательно схож на эту выставку всех поколений motorola. ...

Отделения диализа почек появились в районах области

Белоцыценко . 17-08-2017 11:58
Сколько стоит. Одноразовая процедура диалез в г. Измаил?кому делаются скидки.если человеку еще не оформили инвалидность. Но самостоятельно он не передвигаться не м. ...

Сміттєва криза у Львові: дешевий театр і маніпулювання громадською думкою

Олексанр. 25-06-2017 06:23
Та ти не сумуй так дуже, тарасику, що казка в тебе вийшла невесела й авантюрна, Ми ж всі тебе знаємо як патологічного зрадника та брехуна. Тому те, що ти в своєму пасквілі паплюжиш
чесних і достойних людей, тільки придає їм сили а нам розуму. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Віталій. 27-02-2017 10:59
Добрий день ! Дайте будь ласка свої контакти !. ...

Sinoptik: Погода в Рівному та Рівненській області на середу, 26жовтня

ScottMyday. 20-01-2017 01:05
Спасибо за публикацию, очень правильно все написано!. ...

Компания «Ин Тайм» унифицирует стоимость доставки грузов весом до 30 килограмм по Украине

Ирина. 11-11-2016 11:29
На самом деле, так действительно удобно. А то рассчитывать конкретно под каждого покупателя, сколько до него будет стоить доставка – это как-то странно. А если един. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Оксана . 19-10-2016 09:47
Дайте будь ласка контактні дані Марії Миськів
. ...

Компания «Ин Тайм» существенно упростила механизм получения грузов

Наталия. 15-10-2016 16:45
Чем-то напоминает систему с покупкой билетов на жд через интернет. Мне нравится))). ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода КиевКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта