Олександр Давиденко просто під час сесії написав заяву на звільнення із займаної посади начальника управління інспектування за згодою сторін.
На минулому засіданні депутати визнали його роботу незадовільною. Цього ж разу – заслуховували звіт чиновника. Найбільше місцевих обранців турбувало те, яким чином у місті долають стихійну торгівлю та демонтаж самовільно встановленими на вулицях міста тимчасових споруд.
У штаті управління нині працює всього вісім осіб. За словами Олександра Давиденка, їхня робота, насамперед, полягає в контролі за дотриманням затверджених правил благоустрою міста. Натомість боротьбу з несанкціонованою торгівлею називає "дотичними повноваженнями".
– Перш за все, хочу зазначити, що відповідно до вимог чинного законодавства, за торгівлю з рук на вулицях і площах міста протоколи про адміністративне правопорушення мають право особи органів внутрішніх справ, – наголосив він. – У повноваженнях управління інспектування боротьба зі стихійною торгівлею є тільки дотичною частиною. Усю роботу, яку ми проводимо в цьому напрямку, ми здійснюємо тільки з представниками поліції.
Як позитивний приклад результатів роботи управління Олександр Давиденко назвав кілька площ, які вдалося звільнити від торгівлі з рук. Йдеться, зокрема, про незаконний ринок на Добровольського, 15 та біля ЦДЮТ, що на вулиці Смілянській.
– Був шалений супротив із боку людей, які здійснювали торгівлю в районі площі 700-річчя. Двічі вони перекривали вулицю, зверталися і до депутатів, і до міського та обласного керівництва. Утім, ми таки стояли на своєму й на сьогодні ця площі вільна від стихійників. Натомість їм запропонували перейти працювати в рамках закону – на комунальний ринок, – зазначив Олександр Григорович. – Загалом у місті вдалося створити сім нових комунальних ринків: на вулиці 30-річчя Перемоги біля будинку 4 та 36, на вулиці Онопрієнка, 2, Нарбутівській, 158, Сержанта Смірнова, 4, на розі вулиць Руставі й Тараскова, Самійла Кішки та проспекту Хіміків, на перехресті вулиць Пацаєва й Нарбутівської, а ще – на Сумгаїтській, 12.
За його словами, у минулому році фахівці управління склали 655 протоколів про адміністративні правопорушення. Як наслідок, до бюджету надійшло 302 тис. 817 грн. Від початку нинішнього року кількість виписаних протоколів склала – 374. До бюджету сплачено майже 96 тис. гривень.
Натомість, на думку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, побороти стихійну торгівлю в названих посадовцем місцях вдалося "не завдяки роботи управління, а всупереч".
Загалом же виступ Олександра Давиденка викликав у міських депутатів чимало питань. "Свободівець" Андрій Куча поцікавився, на якому етапі виконання доручення з приводу демонтажу рекламних конструкцій уздовж бульвару Шевченка. На що начальник управління повідомив, що перед цим слід разом із власником бордів скласти акти їхнього обстеження.
Водночас, депутати закинули посадовцю порушення правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Після того, як Олександр Давиденко завершив свій звіт, міські обранці знову визнали роботу начальника управління як незадовільна. "За" це висловилося 29 депутатів, ще двоє – утрималися.
Водночас, заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко, який курує роботу цього управління, підкреслив, що на час реорганізації служби інших кандидатур на керівну посаду не було.
– Муніципальна інспекція – специфічна служба, і мені б не хотілося, щоб зараз ми поставили на ній крапку. Натомість треба дати новий поштовх, – сказав він. – У межах своїх повноважень я робитиму все можливе для того, аби ця інспекція працювала на благоустрій та містян, а не обслуговувала інтереси окремих людей.
У результаті обговорення начальник управління інспектування написав заяву на звільнення із займаної посади.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Начальник управління інспектування написав заяву на звільнення"