![Рятувальники підбили підсумки роботи за 11 місяців (ФОТО)](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/60242.jpg)
2 грудня в актовій залі Управління ДСНС України у Черкаській області пройшла колегія з підведення підсумків роботи за 11 місяців поточного року.
На початку заходу відбулося представлення нових начальників трьох районних підрозділів Золотоніського, Драбівського та Маньківського, які очолили молоді керівники.
В рамках пленарної частини розглянуто три питання, зокрема готовність підрозділів до ліквідації наслідків прогнозованих надзвичайних подій зимового періоду, робота в регіонах в умовах проведення децентралізації та покращення матеріально-технічної бази підрозділів.
Присутніх було проінформовано щодо оперативної обстановки в області. Так, в цьому році на ліквідацію надзвичайних подій на території області здійснено 3083 бойових виїзди. Наслідки надзвичайних ситуацій та подій призвели до загибелі 224 осіб, за аналогічний період минулого року загинуло 243 особи.
Групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення було відпрацьовано 143 заявки на знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, в кількості 848 одиниць.
Групою радіаціаційного, хімічного та біологічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління здійснено 147 виїздів на місця розливу ртуті, під час проведення спеціальних заходів фахівці-хіміки зібрали 3 кілограми 780 грамів небезпечного металу.
Відділенням водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення за звітний період всього здійснено 82 виїзди, врятовано 12 осіб, проведено 55 тренувань.
Основний акцент під час проведення Колегії було спрямовано на роботу підпорядкованих підрозділів по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами зимового періоду.
Оскільки від початку грудня на території України спостерігається ускладнення погодних умов, з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, для присутніх працівників "Служби порятунку "101" були визначені першочергові завдання, серед яких: посилення рівня взаємодії із місцевими органами влади усіх рівнів, уточнення порядку взаємодії з регіональними службами цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій в зимовий період, вдосконалення порядку обміну інформацією та обліку постраждалих і загиблих, забезпечення постійного моніторингу погодних умов і прогнозування можливих надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду.
Заслухавши доповіді керівників підрозділів, начальник Управління Віктор Гвоздь ще раз наголосив підлеглим: "Особливу увагу хочу звернути увагу присутніх на оперативному та професійному реагуванні на усі виклики. Забезпеченні готовності інженерної та спеціальної техніки, автомобілів підвищеної прохідності, пересувних електростанцій, пунктів обігріву та життєзабезпечення, а також створення необхідного запасу пально-мастильних матеріалів у підрозділах. " – зазначив Віктор Михайлович.
Під час заходу було наголошено на необхідності проведення навчальних, методичних та профілактичних заходів, які допоможуть мінімінімізувати кількість надзвичайних подій на території області.
Підбиваючи підсумки роботи колегії, Віктор Гвоздь вкотре підкреслив важливість в питаннях реагування на надзвичайні події, тісної співпраці рятувальних підрозділів із органами виконавчої влади та службами екстреного виклику.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Рятувальники підбили підсумки роботи за 11 місяців (ФОТО)"