Вперше Eurasia Mobile Challenge починає прийом заявок в Україні

12 липня Київстар оголошує про старт прийому заявок на конкурс Eurasia Mobile Challenge 2016 в Україні. Мета конкурсу – об'єднати молодих підприємців з Європи та Азії для розробки новітніх рішень у сфері мобільних технологій.
Конкурс відкритий для підприємців у сфері мобільних технологій і стартапів з України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану та Узбекистану. Учасникам необхідно запропонувати свої новаторські ідеї і концепції інноваційних мобільних продуктів, які вони будуть захищати перед групою експертів. Журі оцінюватиме виступи згідно з такими параметрами: якість інноваційного продукту, відповідність потребам місцевих жителів, масштабність та оригінальність ідеї.
«Історія VimpelCom почалася зі стартапу, а сьогодні компанія є одним з провідних провайдерів телекомунікаційних послуг для понад 200 млн користувачів. Ми раді бути новаторами і самі зараз знаходимося на шляху digital-трансформації. Київстар підтримує ініціативу Make Your Mark, і ми сподіваємося побачити безліч свіжих ідей для бізнесу від учасників Eurasia Mobile Challenge», – зазначив Петро Чернишов, президент Київстар.
У рамках воркшопів (дні акселерації) у перші дні конкурсу кожна команда отримає доступ до менторів і галузевих експертів, зможе прослухати серію тренінгів, а також протестувати і вивчити свої концепції під керівництвом менторів програми. Крім того, учасники конкурсу поспілкуються та отримають поради від місцевих і міжнародних галузевих експертів, щоб перетворити свої ідеї у реальні мобільні рішення, які наблизять абонентів VimpelCom до світу цифрових технологій.
За підсумками конкурсу будуть відібрані три команди-півфіналісти, які представлять Україну в півфіналі. В рамках півфіналу оберуть три команди-фіналісти з євразійського регіону, які отримають грошові призи – $20 000, $15 000 і $10 000 за перше, друге і третє місця відповідно, а також можливість взяти участь у Global Mobile Challenge, який відбудеться в рамках Mobile World Congress у Барселоні в лютому 2017 року.
Eurasia Mobile Challenge – це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, який прагне познайомити кожного користувача зі світом цифрових рішень. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark («Зроби свій внесок»), мета якої – розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього та сприяння економічному розвитку країни.
Детальна інформація та реєстрація на конкурс на сайті: www.eurasiamobilechallenge.com.
Почніть створювати інноваційні рішення майбутнього для мобільних пристроїв уже сьогодні!
Довідка про Київстар
Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,3 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 814 тис. клієнтів фіксованого інтернету.
Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.
Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.
Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Добавить комментарий к новости "Вперше Eurasia Mobile Challenge починає прийом заявок в Україні"