![У Черкасах урочисто відкрили](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/56840.jpg)
18 червня у місті Черкаси відкрився новий торговельно-розважальний центр "DEPO’t center" на бульварі Шевченка, 385.
Тисячі черкащан зібралися біля святково прибраної сцени, з якої ведучий свята вітав усіх гостей та розповідав про особливості нового ТРЦ. Музика, привітання, повітряні кульки, усмішки та непідробна цікавість містян до об’єкту, що буде працювати у Черкасах під гаслом "Товари та розваги для всієї родини!" – стали візитівкою цього дня.
За годину до того, як "DEPO’t center" відкрив двері для усіх відвідувачів, організатори свята провели ексклюзивну екскурсію по новому ТРЦ для керівництва та очільників міста. "Прийнявши об’єкт", його керівники – Світлана Трофімова, Сергій Фесенко, Валерій Маковецький та міський голова м. Черкаси Анатолій Бондаренко урочисто перерізали стрічку.
– Незважаючи на труднощі, ми відкрилися й зробимо усе, аби "DEPO’t center" – був родзинкою нашого міста. Це торговельно-розважальний комплекс європейського формату з найбагатшим та найцікавішим асортиментом товарів і послуг, – розповіла Світлана Трофімова, черкаський інвестор нового "DEPO't Center", керівник Управляючої компанії "Партнер". – До того ж, ми продовжимо соціально відповідальну стратегію розвитку бізнесу.
– Це об’єкт, важливий для міста як роботодавець (тільки робочих місць в нашому центрі створено понад півтисячі), що наповнює бюджет та допомагає у вирішенні важливих соціальних питань міста, – додав Сергій Фесенко, який також є черкаським інвестором ТРЦ "DEPO’t".
– Ми вклали усю енергію, знання та досвід у те, аби новий "DEPO’t center" сподобався черкащанам, приходьте сюди, ми вам дуже раді, – відзначив Валерій Маковецький, один з керівників Групи компаній "ФОКСТРОТ", що розвиває бренд DEPOT. – Адже створили черкаський DEPO’t на радість кожної родини, й саме у такому форматі з 2009 року працюють "DEPO’t-центри" у Чернівцях, Лубнах та Миколаєві.
Від імені громади привітав новий ТРЦ й міський голова Анатолій Бондаренко: "З глибкою повагою звертаюся до очільників нового ТРЦ від імені черкащан, дякуючи за ту увагу, яку вони приділяють розвитку міста". У квітні цього року був підписаний меморандум про співпрацю та взаємодію між керівництвом торгово-розважального центру "DEPO't Center" та очільниками Черкаської міської ради.
Тисячі відвідувачів завітали цього дня у супермаркет електроніки "Фокстрот" (загальна площа 1072 кв.м.), продуктовий гіпермаркет "Делікат плюс" (5 760 кв.м.), дитячий супермаркет "Чудо острів" (900 кв.м). Всього ж на трьох поверхах у новому ТРЦ запрацювали 50 магазинів, серед яких – магазин годинників "Секунда", "SPORT CITY" (мережа спортивних магазинів, що вперше відкрилася в Черкасах), "Мilavitsa", "Vels", столична ювелірна фабрика (СЮФ), "Київстар", численні магазини одягу та взуття. Для зручності відвідувачів на першому поверсі запрацювали аптека, хімчистка, затишна кав`ярня. На третьому поверсі – фудзона із "Mіlk shake", "Burger ramen" та "Нaше кафе" (мережі ресторанів, що вперше відкрилися в Черкасах). Серед орендарів "DEPO’t center" – низка продавців, що пропонують товари для малюків та підлітків: спеціалізовані магазини дитячого одягу від "BARABULKA", "МОДО", "Мама купи" з асортиментом, одним з найкращих у Черкасах за якістю та ціновою політикою.
Особливістю нового черкаського ТРЦ став дитячий розважальний центр "Fantasy Town" площею 1550 кв.м., де на юних відвідувачів чекають автодром, триповерховий лабіринт, розвиваючі ігри-автомати, зручні приміщення для проведення родинних свят та спеціально облаштована сцена для колективних заходів. ТРЦ передбачив велику парковку на понад 200 машиномісць для розвантаження центру міста від трафіку автомашин. "DEPO’t center" врахував прийняту в Черкасах програму велоконцепції міста: біля входу до ТРЦ запрацювала велика велопарковка, пропагуючи здоровий спосіб життя. Продумано все до дрібниць, навіть встановлені спеціальні стовпчики для собак, біля яких можна залишити четвероногих друзів, поки господар робить покупки в ТРЦ.
Свято відкриття "DEPO't Center" було не тільки корисним, але й веселим: перші відвідувачі нового ТРЦ взяли участь у ознайомлювальному квесті "Великі перегони в ТРЦ" та стали глядачами концерту музичних гуртів. Святковий настрій створював зірковий ведучий заходу – шоумен Андрій Бурим-Бурим (резидент "Comedy Club", учасник команди КВК "Ва-Банк"). Наймолодші гості та їх батьки взяли участь у конкурсах, естафетах, майстер-класах. Кульмінацією свята став концерт спеціального гостя "DEPO’t center" – популярного гурту "ТНМК".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах урочисто відкрили "DEPO’t center""