Конфлікт мешканців висотки із сім'єю, яка керувала ОСББ новобудови, закінчився бійкою. Жителька однієї з квартир була невдоволена їхньою роботою та збирала ініціативну группу, а в результаті потрапила на лікарняне ліжко.
Двір Черкаської новобудови. Чоловік б'є жінку та її сусіда. Це відео зняте свідками з вікон власних квартир. Після бійки жінку зі струсом мозку забрала швидка до міської лікарні – Ганна лікувалася у стаціонарі дев'ять днів.
– Тяжко вона виходила. Отримувала консервативну терапію. Потребує нагляду досить тривалого, – розповів лікар-нейрохірург Олександр Медюлянов.
Потерпіла Ганна розповідає, що гуляла у дворі з дитиною, коли до неї підійшов сусід Вадим.
– Почав грубити, погрожувати, штовхати, а потім почав просто кулаками бити – попри те, що діти кричали і плакали. Він не зупинявся. Останній удар був такої сили, що я втратила свідомість, – каже Ганна Шульга. Із лікарні жінка не хоче повертатися додому, бо боїться за безпеку доньок – 5-річної Мілани та 2-річної Софійки.
– Отримали шок – і одна, і друга. Ми поки туди дітей приводити не будемо. Поки вони не забудуть, – каже жінка.
Сусіди розповідають, що за останні півроку написали на чоловіка п'ять заяв. Причина сварок та бійок банальна. Матір задираки Вадима – колишня голова об'єднання співвласників будинку, а його дружина Наталія виконувала функції голови. Побита Ганна була незадоволена їхньою роботою, зокрема цікавилася, на що саме йдуть кошти, котрі платять мешканці. Пані Людмила переповідає свою розмову з Наталією.
– Сказала, що в нас борг 20 тисяч по ліфтах. Мешканці поїхали в "Черкасиліфт". Виявилося, що там заборгованість тисяча з чимось, – каже жителька будинку Людмила Боровик.
І згадує погрози.
– У підсумку почав мені погрожувати. Я йому: ти мені погрожуєш? А він мені: та я таких, як ти, трьох, – каже жінка.
У чоловіка, який побив у дворі жінку, власне бачення останніх подій. Каже, що то був самозахист.
– Побиття? Побиття не було. Я захищався та захищав свою дитину та відштовхував жінку, котра завдавала удари мені та моїй дитини, – каже син колишньої голови ОСББ Вадим Жигаловський. Та розповідає, що йому днями спалили машину. Сусіди свою причетність заперечують.
– Машина обгоріла повністю. Он дах обгорілий. На неї поставили каністру з запалом. До цього підійшли професіонали. Замовили, видно, – каже чоловік. І в присутності знімальної групи ТСН під під'їздом чоловік вдається до з'ясування відносин із сусідками.
Погрози, про які розповідають мешканці будинку, називає маячнею.
У поліції кажуть, що за фактом бійки відкрито кримінальне провадження.
– Відкрита стаття 125 – ч.1 ККУ. Це легкі тілесні ушкодження. Санкція передбачає штраф або виправні чи громадські роботи, – пояснює керівник сектору комунікації обласної поліції Дмитро Грищенко.
Зустрічну заяву на жінку написав і чоловік. У поліції кажуть – лише після закінчення лікування Ганни вони зможуть остаточно встановити тяжкість завданих травм та визначити статтю, за яку чоловіка притягнуть до відповідальності.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах чоловік привселюдно побив сусідку з дитиною (ВІДЕО)"