Американська розвідка прогнозує складні часи для російської економіки у 2016 та 2017 роках : 1351089 : Бизнес

Бизнес Киев : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина > Киев и область : Последние новости > Бизнес
Подробно

Американська розвідка прогнозує складні часи для російської економіки у 2016 та 2017 роках

У понеділок в європейських ЗМІ з’явилися чутки про те, що під час саміту, наміченого на грудень, Євросоюз збирається продовжити санкції проти Росії. Якщо це дійсно так, то санкції будуть продовжені на півроку якраз за місяць до закінчення їхнього колишнього терміну
Фінансові труднощі Кремля є причиною скорочення випадків порушення перемир’я в Україні. Росіяни прагнуть переконати європейські країни, включаючи Німеччину скасувати санкції в січні. Однак канцлер Німеччини Ангела Меркель нібито підтримує ідею розширення санкцій, незважаючи на виниклі у зв’язку з цим розбіжності в її уряді.
У понеділок під час свого щоденного брифінгу прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков відмовився коментувати це питання, але в минулу п’ятницю Москва відзначила, що розраховує на те, що рішення буде прийнято після зустрічі міністрів закордонних справ нормандської четвірки в Берліні. Відразу ж після зустрічі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оголосив, що термін виконання мінських угод буде перенесений на 2016 рік.
Природно, Росія і Європа розглядають ситуацію в Україні з абсолютно різних точок зору. Німеччина відзначила, що жодна із сторін не дотримується терміни виконання мінських домовленостей, а Росія звинувачує Україну в тому, що та не в змозі прийняти закони про місцеві вибори на сепаратистських територіях або провести конституційні реформи, необхідні за умовами мінських угод.
І, безумовно, місцеві вибори, що відбулися в Україні 25 жовтня, підтвердили, що київський уряд занадто нестабільний і вразливий, а країна занадто розділена, щоб проводити такі реформи прямо зараз. На думку деяких українських оглядачів, мінські угоди надають дуже великі поступки Росії і сепаратистам, яким вона надає підтримку. При цьому збройні провокації і обстріли, що поновилися за останній тиждень, свідчать про те, що режим відведення озброєнь з обох сторін конфлікту більше не дотримується, і на лінії розмежування залишаються мінометні установки. Враховуючи нові перестрілки – особливо в Донецьку – ні урядові війська, ні формування сепаратистів не квапляться далі виконувати план відводу озброєнь і навіть пропонують повернути на передові позиції якусь частину артилерії. І тепер Київ, можливо, почекає з здійсненням політичних реформ, необхідних для дотримання вимог Росії і сепаратистів, зазначених у мінських угодах.
Таким чином, нормандська група перенесла терміни виконання угод з тим, щоб дати Росії, Україні та підконтрольним їм силам час для виконання умов угоди. Росія, зі свого боку, скоріше погодиться потерпіти продовження санкцій, щоб отримати можливість реалізації мінських угод, ніж допустить, щоб переговори остаточно провалилися – в результаті чого всі сторони втратять завойовані позиції і опиняться ще далі від врегулювання ситуації.
Україна
Але навіть якщо терміни виконання угод перенесуть на наступний рік, немає підстав розраховувати на те, що Київ у найближчому майбутньому захоче або зможе піти на обіцяні поступки. Росія не до кінця виконала свою частину зобов’язань, український уряд ризикує втратити владу, після чого неминуче станеться політичний переворот, а дрібні націоналістичні угрупування, за наявною інформацією, намагаються перешкодити розвитку мирного процесу. Враховуючи нестабільну внутрішньополітичну ситуацію в Україні, Європа мало що може зробити, щоб змусити Київ діяти далі і проводити свої обіцяні реформи.
У цьому випадку виникає питання: як діятиме Москва, якщо Україна не зможе виконати умови мінських угод у строки, перенесені на наступний рік? Теоретично Росія може досить швидко відновити в Україні свої військові операції. Правда, в цьому випадку Євросоюз, найімовірніше, не тільки продовжить свої санкції, а й разом з США може ввести додаткові санкції, які ще більше послаблять російську економіку.
При необхідності Росія зможе протриматися в умовах існуючих санкцій і наступний рік. Зараз серйозний збиток російській економіці завдають дві діючі санкційні заходи – це заборона на надання Росії передових технологій та обладнання для енергетичного сектору та обмеження фінансування багатьох найбільших російських компаній. Проте, Росія як і раніше в змозі забезпечувати сьогоднішні обсяги виробництва протягом найближчих кількох років. У зв’язку з цим сьогоднішнє призупинення реалізації нових проектів, по всій видимості, почне негативно позначатися на обсягах виробництва в Росії після 2020 року.
Але ще більший вантаж витрат у результаті санкцій обрушиться на Росію в найближчій перспективі. Цього року найбільші російські компанії змогли виплатити свої зовнішні борги на загальну суму близько 30 млрд доларів за рахунок припинення реалізації проектів, скорочень і допомоги Кремля і його банків у наданні коштів і рефінансуванні. Вдобавок до цих витрат Кремль також планує до кінця поточного року витратити майже половину свого резервного фонду, що становить близько 70 мільярдів доларів, з метою подальшого надання допомоги своїм компаніям. Російська влада заявила, що має намір використовувати кошти для підтримки великих компаній та інших підприємств і структур.
Росія переживе 2016 рік без особливо серйозної фінансової кризи або дефолту, ситуація в країні буде нелегкою, і більш довгострокова перспектива вже не здаватиметься Москві сприятливою. Хоча в наступному році російські компанії повинні будуть виплатити по боргах не такі значні суми (приблизно 16 млрд доларів), в 2017 і 2018 роках уже близько 72 мільярдів доларів. Не виключено, що до того часу Кремль витратить весь свій резервний фонд, проте у нього ще залишиться Фонд національного добробуту і валютні резерви, звідки можна буде брати кошти. Щоправда, ці резерви призначені для того, щоб стимулювати економічне зростання, стабілізувати національну валюту і ринки – а не для того, щоб погашати борги великих корпорацій. При цьому російські банки можуть рефінансувати борги великих компаній лише в якійсь мірі.
Для російської економіки зворотній відлік почався. Якщо Кремль не хоче допустити банкрутства, подальшого скорочення діяльності і урізування інвестицій в російських компаніях, Москві доведеться переконати європейців скасувати хоча б найжорсткіші санкції. Це поставить Кремль наступного року в скрутне становище. Росії необхідно, щоб санкції були зняті до 2017 року, але для цього потрібно, щоб і Росія, і Україна виконали мінські угоди. Україна вже дає зрозуміти, що, мабуть, не зможе виконати умови угод, при цьому Москві доведеться або змінити вимоги до Києва, або погодитися з ще більш похмурими перспективами на найближчі кілька років. Раніше Росія демонструвала здатність витримувати економічні труднощі заради збереження свого стратегічного становища в регіоні. Але незрозуміло, як довго ще Москва захоче вести цей торг заради захисту своїх інтересів на Україні.
джерело: Stratfor


Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике

 

Добавить комментарий к новости "Американська розвідка прогнозує складні часи для російської економіки у 2016 та 2017 роках"

Ваше имя:

Ваш email адрес: (email не публикуется на страницах сайта)

Комментарий:



Календарь
Новых вестей сегодня: 0
Новых вестей вчера: 24

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Июль 2024

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Киев



Курсы валют

Курсы валют







О проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта