![У Черкасах військовослужбовець з товаришами побив студентів](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/52159.jpg)
"Черкаський Автомайдан" в ніч виборів затримав п’яного військовослужбовця черкаської частини, який з товаришами побив студентів.
Про це повідомляється на сторінці "Автомайдан Черкаси" у "Фейсбук":
"В ніч виборів, перебуваючи на плановому чергуванні по охороні громадського порядку, екіпаж громадського формування "ОГФ "Черкаський Автомайдан" рухаючись по вул. Небесної Сотні о 00:30 помітив трьох молодих чоловіків, які стрімко тікали від переслідуючого їх чоловіка. Чоловік повідомив, що його і його товаришів побили троє невідомих (жорстоко побитими виявилися студенти першокурсники) і він їх наздоганяє.
Після переслідування екіпажем формування був затриманий один із нападників, який виявився військовослужбовцем однієї з військових частин м. Черкаси. Це з’ясувалось після того як на його телефон почали надходити дзвінки його спільників, що вже (непомітно від чергового по КПП) прибули в розташування частини в 01:00. Затриманий Литвин В. В. 1994 року народження знаходився в нетверезому стані, погрожував розправою, включаючи наряд міліції і оперативну групу і постраждалим, яким була викликана швидка допомога, ну то таке, ми звикли!
Вразило інше – черговий частини після повідомлення про затримання представниками "ОГФ "Черкаський Автомайдан" військовослужбовця (який повинен прибути в розташування ще о 18:00), відповів що відмовляється повідомляти своє керівництво про ЧП і викликати відповідального на місце затримання.
(Інструкції про порядок надання доповідей і донесень про події, кримінальні правопорушення, адміністративні корупційні правопорушення, порушення військової дисципліни та їх облік у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1536-13#n12).
Ми були вимушені самі прибути до військової частини і "піднімати" командний склад батальона. Затриманий і потерпілі в цей час були доставлені працівниками міліції в Придніпровський РВ УМВС м. Черкас.
На наше запитання про незаконно відсутніх військовослужбовців, черговий частини Гудзь О. відповів, що всі знаходяться в розташуванні частини. І тільки після того, коли ми показали фото затриманого та телефон, на який телефонував черговий, шукаючи Литвина В. В., той був вимушений визнати факт відсутності "бійця" в частині.
Цей випадок мусить зробити висновок, що командний склад не знає, або не хоче виконувати свої посадові інструкції. Займається приховуванням фактів злочину скоєних своїми підлеглими, які можуть викрити дійсний стан військової дисципліни ЗСУ (які вони реформують). Складається враження, що все залишається на рівні "СОВКА" і навіть гірше. Керівний склад не виправляє стан, а навпаки закриває очі на такі факти, не контролює стан і наявність своїх підлеглих в частині, а також повністю відсутня субординація!
В Придніпровський РВ УМВС були викликані командир батальону, ротний підрозділу, служба ВСП, повідомлена Військова прокуратура та Черкаський військовий комісар Курбет Є. О.
Ми дуже сподіваємось, що військове командування частини разом з військовою прокуратурою встановлять всіх учасників цієї події і ті понесуть заслужене покарання! Жителі Черкас мають відчувати повну безпеку на вулицях міста, а не потерпати від протиправних дії військовослужбовців ЗСУ."
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах військовослужбовець з товаришами побив студентів"