з 9 по 18 жовтня в області були проведені профілактичні заходи під назвою: "П'яний водій – злочинець". У результаті проведення заходів було задокументовано 198 фактів керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння
На Черкащині підвели підсумки профілактичних заходів під умовною назвою "П'яний водій-злочинець"
20 жовтня, в приміщенні Управління ДАІ Черкаської області, відбулася прес-конференція щодо підведення підсумків профілактичних заходів "П'яний водій – злочинець".
У ній взяли участь в. о. начальника УДАІ УМВС України в Черкаській області, підполковник міліції Олег Ткаченко, старший інспектор з особливих доручень УДАІ УМВС України в Черкаській області, підполковник міліції Олег Єргаков, керівник Громадського Формування "ОГФ "Черкаський Автомайдан" Юрій Кравець та представники ЗМІ.
Управління транспортними засобами водіями, які знаходяться в стані сп'яніння, є одним з видів правопорушень, що несуть загрозу безпеці дорожнього руху. З метою запобігання дорожньо-транспортним пригодам за участі нетверезих водіїв на території Черкаської області, з 9 по 18 жовтня були проведені профілактичні заходи під назвою: "П'яний водій – злочинець", які проводились спільно з представниками громадських організацій та засобами масової інформації.
Щоденно в транспортному потоці працівниками обласної ДАІ виявлялися водії, які керували транспортом в нетверезому стані. Як показує статистика, кількість водіїв, що сідають за кермо, вживши "оковитої", зростає.
"Співробітники Черкаської ДАІ не вибирали, який автомобіль зупинити. Кожна машина, вірніше, кожен водій, проходив перевірку. Якщо у інспектора з'являлася підозра, що водій знаходиться в нетверезому стані, йому пропонували пройти огляд на наявність алкоголю в організмі. Або безпосередньо у автомобілі ДПС, або в медичній установі. У результаті проведення заходів було задокументовано 198 фактів керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння. А це не просто цифри – це життя і здоров'я людей, це спокій на наших дорогах", – зазначив керівник ДАІ Черкащини.
"Якщо порівняти попередній тиждень з тижнем проведення операції, то кількість виявлених випадків водіння у нетверезому стані зросла в 2,5 рази , загальних порушень на 76%. У результаті ми маємо: зниження аварійності на 45%", – відзначив старший інспектор з особливих доручень УДАІ Олег Єргаков.
На прес-конференції присутні мали можливість переглянути нарізку відеоматеріалів зі спільних чергувань Державтоінспекторів та "Черкаського Автомайдану".
"Хочу виразити подяку керівництву Управління ДАІ, що долучають нас до таких заходів. Ми будемо і в подальшому приймати пропозиції щодо спільної співпраці",– сказав керівник Громадського формування "ОГФ "Черкаський Автомайдан" Юрій Кравець.
"Такі заходи є важливим кроком на шляху до забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху – кожну трагедію краще попередити, ніж пережити її наслідки! Звісно, є відсоток дисциплінованих водіїв, які з порозумінням відносяться до нашої роботи, а є певна категорія, які користуючись тим, що на дорозі, немає працівника ДАІ, діють як їм заманеться. Це говорить про те, що свідомість наших громадян ще не готова до таких реформ. Вони відбулися в юридичній площині, але не відбулися в суспільстві. Тому хочу звернутися до громадськості: зміни ми маємо починати з себе, а не чекати, що прийде більше патрульних поліцейських і вони все зроблять за нас", – відзначив Олег Ткаченко.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкаські водії все частіше сідають за кермо нетверезими"