![Волонтери звітують про роботу і просять допомогти з пальним](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/50913.jpg)
Золотоніські волонтери із ГО "Координаційний комітет сприння обороні України" поділились з громадськістю із здобутками містян у справі допомозі передовій за декілька останніх тижнів.
Комітет сприяння обороні оприлюднив серпневий звіт [ФОТО]
Перш за все члени Комітету висловили подяку лікеро-горілчаному заводу "Златогор", який напередодні забезпечив штаб продуктами харчування та санітарно-гігієнічними засобами для наших золотоніський бійців та їхніх сімей. Завдяки цьому протягом останніх трьох днів допомогою забезпечили Олександра Шамрая та Олександра Саранчу із 54 окремої механізованої бригади (дислокується в районі міста Золоте Луганської області), бійця 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сергія Шабалкіна, який після поранення лікується вдома, родину артилериста Олександра Дехтярука (перебуває на передовій в складі 128-ї бригади).
Родині ж бійця Володимира Лазоренка, який у вівторок повернувся додому в рамках короткої відпустки, надали не лише продуктовий кошик. Завдяки директору Золотоніського лісгоспу йому допомогли дровами для опалювального сезону.
Також допомогу отримала Катерина Стельмах зі сходу України. У її сина діагностовано ваду серця і вона очікує на складну операцію за кордоном.
Минулого тижня до зони АТО вирушив бінокль та підзорна труба, яка стала в нагоді 55-й бригаді 39-го батальону ЗСУ (дислокується поблизу Мар’їнки). За словами згаданого вище Володимира Лазоренка, ці оптичні прилади стали дуже важливими і необхідними у боротьбі з російськими окупантами. Їх також було придбано в тому числі за кошти, отримані за зібрану макулатуру.
До Біловодська минулого тижня поштою вирушив вантаж із продуктами, тютюном, санітарно-гігієнічними засобами до 128-ї бригаду, де протидіють терористами наші земляки. Серед них Сергій Чубін, Роман Ржепницький, Віктор Терещенко та Микола Нагорний.
Разом із тим у вівторок активісти отримали партію тактичних рукавичок. Їх пошили волонтери Івано-Франківщини із тієї шкіри, яку здавали небайдужі містяни протягом останніх місяців. Всього надійшло 60 пар. Вони найближчим часом вирушать на фронт.
Загальна вартість склала три тисячі гривень: галичанам платили тільки за роботу. З них дві тисячі надав місцевий підприємець Анатолій Савісько, а з рештою допомогла та сама макулатура.
Наразі Комітет спільно з волонтерами Гельмязівської сотні готує до відправлення в зону АТО черговий автомобіль. Існує потреба у дизельному пальному. Для поїздки необхідно приблизно 200 літрів.
Кожного, хто може допомогти бодай якось в цьому питанні, просять звертатися до штабу організації (вулиця Шевченка, 137) або за телефонами /093/ 652-27-22, /096/ 529-65-33.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Волонтери звітують про роботу і просять допомогти з пальним"