![Екстремал не міг спуститись із труби через стрес](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/50145.jpg)
Служба ДСНС повідомила подробиці ранкової операції щодо зняття чоловіка з 120-метрової труби у м. Черкаси.
10 липня, п’ятеро молодиків, перебуваючи у нетверезому стані, на очах у випадкових перехожих здійснили ранішнє сходження на димову трубу газової котельні, що розташована поруч із річковим портом.
Згодом, оглянувши місто з висоти пташиного польоту троє хлопців та дівчина спустилися, а четвертий, перелякавшись, попри вмовляння друзів, від спуску відмовився.
Інформація до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшла о 07:10 від служби охорони, яка після спрацювання сигналізації оперативно прибула до припортової котельні ВП "Черкаська ТЕЦ", яка належить ПАТ "Хімволокно".
Для реагування до котельні також терміново прибула оперативна група управління ДСНС, а також фахівці психологічної служби.
Під час спілкування із учасниками пригоди стало відомо, що група молоді, чотири місцевих хлопця та дівчина, яка приїхала до Черкас із Київського Подолу, напередодні весело проводили час в одному з нічних клубів. Вже під ранок, обговорюючи красу міста, зваживши на заяви киянки, яка була у захваті від Черкас, у хлопців виникла ідея оглянути місто на Дніпрі під час сходу сонця. Для цього вирішили скористатися трубою котельні, яка знаходилася неподалік від останнього місця відпочинку цієї групи.
Ані замок на сходах, ані складність підйому зовнішніми сходами підігріту алкоголем групу молоді не зупинила. Проте, опинившись на висоті, один з них дуже швидко протверезів і злякавшись, спускатися відмовився.
Згодом, коли на місце події почали прибувати автомобілі спеціалізованих служб міста, чоловік почав загрожувати суїцидальним стрибком, якщо вони не поїдуть. На підтвердження свого наміру молодий чоловік скинув униз годинника та кросівки.
Алкоголь, сонце, спека та страх зробили свою справу, чоловік усвідомивши, що опинився поза "зоною комфорту", з кожною хвилиною почав втрачати психологічну рівновагу та фізичні сили. За словами психологів, у цей час почала різко зростати імовірність трагічного фіналу.
Врахувавши його небажання спілкуватися із представниками міліції, до чоловіка погодився піднятися професійний альпініст.
Узявши з собою необхідне спорядження, а також радіостанцію, він піднявся на 120 метрову трубу і за порадами психолога Управління, який підтримував з ним постійний контакт, зумів переконати потерпілого спуститися на землю.
Вже після спуску, з потерпілим було проведено спеціальну психокорекційну роботу, під час якої вдалось відновити його психологічний стан, а також довіру до правоохоронних органів щодо відсутності важкого покарання.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Екстремал не міг спуститись із труби через стрес"