27 травня відбулось засідання журі другого (обласного) етапу конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». Із 93 конкурсних робіт члени журі обрали найкращі. Загалом цього року в конкурсі взяли участь 376 юних
черкащан, які представили роботи за напрямками: «художні твори», «літературні твори», «комп’ютерна графіка (анімація)».
Для визначення призових творів суддям було запропоновано відмітити уподобані роботи картками з позначками «1», «2», «3»
та «відзнака». Також присутнім журналістам надано можливість відзначити дитячі роботи карткою з позначкою «ЗМІ». Наприкінці
своє рішення винесла літературна комісія, оголосивши переможців у категорії «Літературні твори».
Рішенням журі також відзначені позаконкурсні роботи вихованців Корсунь-Шевченківської спеціальної загальноосвітньої школи
інтернату Черкаської обласної ради. Особливі діти надали на конкурс крім малюнків, вісім творів декоративно-прикладного
мистецтва, якими показали важливість роботи своїх шефів – працівників Черкаської митниці ДФС: «Україна буде процвітати,
якщо митниця буде добре працювати».
Отже, перше місце за напрямком «Художні твори» посіли:
- Катерина Безугла з с. Яснозіря Черкаського району (вікова категорія 9-11 років);
- Ірина Піскунова з м. Тальне (вікова категорія 12-15 років). Роботу Ірини також підтримала Галина Рибак з ОДТРК
«Рось».
Друге місце за напрямком «Художні твори» вибороли:
- Катерина Заболотня, м. Звенигородка (вікова категорія 9-11 років);
- Анна Руденко з м. Умань (вікова категорія 12-15 років).
Третє місце за напрямком «Художні твори»:
- Оксана Будько, м. Звенигородка (вікова категорія 9-11 років);
- Анна Бойко з м. Звенигородка (вікова категорія 12-15 років).
Спеціальну відзнаку журі і підтримку журналістів газети «Нова Доба» і ТРК «ВІККА» за напрямком «Художні твори» отримала
робота 11-річної Діани Пожарської, дочці загиблого бійця АТО, уманчанина Дмитра Пожарського.
Спеціальну відзнаку журі і відзнаку «вибір Черкаського осередку Національної скаутської організації «Пласт» отримали роботи
11-річної Альони Бузько з с. Червона Слобода Черкаського району і 13-річної Софії Брик з Черкас.
Також журі спеціально відзначило роботи 9-річної Марії Мороз з с. Руська Поляна Черкаського району та 7-річної Єви Кондратьєвої
з Черкас.
Перше місце за напрямком «Літературні твори» посіли роботи:
- Богдана Коробова з с. Ліпляве, Канівського району (вікова категорія 9-11 років);
- Вікторії Глуханько з м. Черкас (вікова категорія 9-11 років). Робота Вікторії отримала спеціальну відзнаку «вибір
ТРК «ВІККА»;
- Валерії Лаут з м. Черкас (вікова категорія 12-15 років);
- Олександри Руденко з м. Сміла (вікова категорія 12-15 років). Робота Вікторії отримала спеціальну відзнаку «вибір
ТРК «ВІККА».
Друге місце за напрямком «Літературні твори» вибороли:
- Софія Бабій з Уманського району (вікова категорія 9-11 років);
- Владислав Коробов із с. Ліпляве, Канівського району (вікова категорія 9-11 років);
- 8-річна Дарія Дяченко з Золотоноші;
- Яна Олексенко з м. Золотоноша (вікова категорія 12-15 років).
Третє місце за напрямком «Літературні твори»:
- Олена Сивачук з Уманського району (вікова категорія 12-15 років);
- Вікторія Огіренко з с. Ковалиха Смілянського району (вікова категорія 12-15 років);
- 15-річна Марина Заставенко з Кам’янки.
Спеціальну відзнаку журі отримала робота Марини Постойко, м. Чигирин.
Спеціальної відзнаки журі і підтримки ТРК «ВІККА» за напрямком «Літературні твори» удостоїлися роботи 16-річних школярок
зі Смілянського району Анастасії Хоменко та Олени Вдовиченко.
Спеціальну відзнаку за напрямком «Комп’ютерна графіка (анімація)» отримала робота 8-річної Тетяни Битько з м. Звенигородка.
Також спеціальну відзнаку журі отримали творчі роботи вихованців Корсунь-Шевченківської спеціальної загальноосвітньої
школи інтернату Черкаської обласної ради: Анни Федюк, Владислава Шигаранова, Сергія Литвиненка; Сніжани Пшеничної і Діани
Мурашко; Яни Нестеренко, Анни Петренко.
За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Знайомтесь – переможці обласного конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»"