360 тисяч гривень з обласного та ще 70 тисяч гривень з міського бюджетів. Саме стільки витратили на нові стіни та обладнання фізіотерапевтичного відділення поліклініки № 2 в Черкасах.
Днями керівництво Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА, депутати та представники місцевої влади оглянули відремонтовані кабінети та поспілкувалися з колективом і пацієнтами. В поточному році буде вирішене питання проведенян капітального ремонту поліклініки. Проте, перед початком робіт, кажуть фахівці, необхідна інструментальна експертиза.
Торік у цій поліклініці прийняли майже 99 тисяч маленьких пацієнтів.
– Поліклініка тут потрібна, бо це лікувальний заклад для дітей, в мікрорайоні їх проживає біля чотирнадцяти тисяч, – зауважив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА. – На рік фізіотерапевтичних процедур поліклініка відпускає біля семидесяти тисяч.
Приміщення поліклініки побудували 1924-го року, а 1937-го добудували другий поверх. 2012-го поставало питання про закриття закладу. Проте, жителі мікрорайону та депутати відстояли його збереження. Нині будівля потребує капітального ремонту.
– Щороку ми подаємо дані про необхідність ремонту в усіх наших закладах, ці потреби внесені до бюджету розвитку на 2015 рік, – додав головний лікар Черкаської міської поліклініки Володимир Борисенко. – Це ремонт внутрішніх приміщень, підлоги тощо. Наразі подані пропозиції по поліклініці № 2 на один мільйон чотириста тисяч гривень. Якщо в міста будуть ці кошти, ми їх освоїмо.
Два роки тому коштом міста тут оновили аварійний фасад. Нещодавно відремонтували кілька кабінетів фізіотерапевтичного відділення. Персонал закладу радіє, що у відділенні стало затишно та комфортно і медикам, і пацієнтам. Це стало можливим завдяки клопотанням депутата обласної ради Любові Майбороди та підтримці губернатора Юрія Ткаченка, голови обласної ради Валентини Коваленко та депутатського корпусу.
– У нас тепер гарне освітлення, нові вікна, працюється просто чудово і ми заходимо сюди на роботу наче в інший вимір, – ділиться враженнями медсестра Вікторія Ансулт. – Для дітей задоволення лікуватися в таких умовах. Крім того, у нас з’явився новий тубус.
За добу відділення обслуговує від 100 до 200 хворих взимку та 80-100 – влітку.
Аби й інші приміщення медичної установи стали сучасними, потрібен капітальний ремонт. Та для цього, запевняють фахівці, потрібна інструментальна експертиза. Саме вона визначить реальний стан будівлі та черговість проведення робіт. Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький пообіцяв, що 60 тисяч гривень для цього виділять з міського бюджету. На все про все знадобиться кілька тижнів.
– Найближчим часом ми розпочнемо комплексний аналіз системи закладів охорони здоров'я області. Це для подальшого реформування та поліпшення якості надання послуг, – додав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На ремонт стін в черкаській лікарні витратили 430 тисяч гривень"