Подробно
У селі Старожуків на Рівненщині з’явився образ БогородиціУкраина, Ровно и область | Местные новости | 04-03-2015 14:38 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Рівне > Вести от этого источника
На Рівненщині, у селі Старожуків, на стовбурі яблуні з’явився образ Богородиці. Господарі це помітили тоді, як після дощу вітер зламав гілку. А напередодні вони охрестили новонародженого сина. Нині до святого місця з'їжджаються паломники та священики, щоби вклонитися образові, помолитися та на власні очі побачити чудо. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Рівне | Прочитать на источнике Вести по теме
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "У селі Старожуків на Рівненщині з’явився образ Богородиці"