З ласощами і подарунками завітав голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко до Смілянського дитячого будинку-інтернату, у якому проживає 200 дітей з вадами фізичного та розумового розвитку.
Разом з ним привітати вихованців закладу з Міжнародним днем інваліда та подивитися на умови, в яких вони проживають, прибули директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало, начальник Головного управління Державної фіскальної служби України у Черкаській області Володимир Коломієць, заступник Смілянського міського голови Олександр Головченко та інші.
Оглядаючи приміщення інтернатного закладу, який розрахований на постійне проживання 200 дітей від 4-х до 35-ти років з вадами фізичного та розумового розвитку, Юрій Ткаченко відмітив гарні умови утримання підопічних.
– Діти, які перебувають в інтернаті, потребують постійного стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, вони не адаптовані для життя в суспільстві, тому надзвичайно важливо створити їм достойні умови життя, щоб вони могли розвиватися і не відчували себе покинутими. Те, що ми побачили, засвідчує, що директор і персонал тут на своїх місцях, – повідомив представникам ЗМІ очільник області.
За словами директора будинку-інтернату Анатолія Богдана, для забезпечення належних умов проживання, навчання, виховання, медичної та соціальної реабілітації на території закладу діють газова котельня, пральня, хлібопекарня, слюсарна та столярна майстерні, ігрові майданчики для малят, стадіон та класні кімнати.
Мешканці інтернату забезпечуються раціональним п’ятиразовим харчуванням, у тому числі й дієтичним, з урахуванням віку і стану здоров’я, а також цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою.
Поспілкувався Юрій Олегович із персоналом будинку-інтернату, поцікавився специфіко їхньої роботи та труднощами, які виникають.
Молодша медична сестра Ніна Гончаренко відзначила, що працює у Смілянському інтернаті вже більше 10 років, проте й досі відчуває всю специфіку роботи в такій установі.
– З такими дітками важко працювати, в всіх різні захворювання і характери своєрідні, тому до кожного з них ми намагаємося знайти індивідуальний підхід. Віддаємо усе материнське тепло, – поділилася своїм досвідом роботи Ніна Павлівна.
Ускладнює роботу нехватка персоналу. Адже навіть такий необхідний в інтернаті лікар-психіатр працює лише на пів-ставки. Голова ОДА, вислухавши усі прохання і пропозиції, пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.
Самі ж вихованці закладу були надзвичайно раді ляльковому театру, який до них завітав, солодким подарункам та теплому одягу, які їм привезли гості. Діти не залишилися в боргу й порадували усіх присутніх гарними танцями, піснями та виставкою чудових робіт, зроблених власними руками.
Повідомляє Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Юрій Ткаченко вирішить кадрові проблеми інтернату"