Молодик викрав з автомобіля односельця інструмент на кругленьку суму і заховав його в себе вдома. Крадені речі він планував продати але не встиг, правоохоронці швидко встановили та затримали зловмисника.
До чергової частини Черкаського райвідділу міліції з повідомленням про крадіжку звернувся 36-річний житель одного із сіл району.
Чоловік розповів, що невідома особа вночі викрала з його автомобіля весь електро– і бензоінструмент. Зварювальний пристрій, болгарку, бензопилу та багато іншого дрібного інструменту власник поклав до автомобіля, з яким збирався їхати на роботу. Автомобіль з вечора був зачинений і знаходився на подвір’ї. Вранці, коли господар вийшов з будинку, побачив, що автомобіль відчинений, замки дверей і багажника пошкоджені, а з салону зник весь інструмент. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група.
В той час, коли експерти працювали над виявленням слідів, залишених крадієм, а слідчі спілкувалися з потерпілим, працівники карного розшуку опитували жителів села і перевіряли осіб з числа раніше судимих, які притягувалися до відповідальності за аналогічні правопорушення. Проведені оперативно-розшукові заходи дали очікуваний результат. Правоохоронці отримали інформацію, що до крадіжки може бути причетний 21-річний місцевий житель, який часто приходив до потерпілого і допомагав виконувати різну роботу. Хлопчина добре знав, які інструменти має у власності чоловік і де вони зазвичай зберігаються.
Правоохоронці вирушили до оселі підозрюваного. Парубок знаходився вдома разом із своїм батьком. Було видно, що при появі правоохоронців хлопчина сильно занервував. На поставлені запитання щодо крадіжки підозрюваний почав плутатися у своїх показах. Коли розмова пішла за перелік викраденого інструменту, батько вказав, що такі самі речі знаходяться в них в підсобному приміщенні, однак про їх походження син йому нічого не розповідав. Зрозумівши, що виправдатись не вдасться, молодик зізнався у вчиненні крадіжки. Його відразу доставили до райвідділу міліції.
Під час допиту зловмисник пояснив, що на крадіжку він зважився задля легкого заробітку. Знаючи, що у місцевого жителя мається чимало дорогого інструменту, який можна швидко продати, він дочекався, коли стемніє, та пішов на "справу". Викрадені речі зловмисник приховав у сараї за місцем свого проживання і планував невдовзі все спродати. Заробити легких грошей і уникнути покарання хлопцеві не судилося. Правоохоронці швидко вирахували крадія і за скоєне він тепер відповідатиме за законом.
Слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, зловмисник утримується в ізоляторі тимчасового тримання. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.
Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "21-річний помічник викрав у чоловіка інструмент"