Катеринопільці, серед яких підприємці, керівники організацій, члени депутатського корпусу та виконкому райради, жителі райцентру та територіальних громад району надають посильну допомогу Збройним Силам – усім, хто виконує військовий обов’язок у АТО.
Україна нині переживає нелегкі часи. Сьогодні, як ніколи, військовослужбовці, які на Сході нашої держави захищають свободу й Незалежність України, потребують підтримки та допомоги. Розуміючи це, громадяни Катеринопільщини, серед яких підприємці, керівники організацій різних форм власності, члени депутатського корпусу та виконавчого комітету районної ради, жителі райцентру та територіальних громад району надають посильну допомогу Збройним Силам – усім, хто нині з честю виконує свій військовий обов’язок, беручи участь у антитерористичній операції.
Для військових – жителів району, які увійшли до складу батальйонів, які воюють на Сході, передано всі необхідні речі та військове обладнання. Бронежилети, куленепробивні каски, продукти харчування, предмети гігієни та медикаменти, автозапчастини для військової техніки – це далеко не повний перелік наданої допомоги військовослужбовцям від Катеринопільського району.
– Забезпечити кожного військового, який уже воює в зоні АТО, а також земляків, які будуть мобілізовані, – обов’язок місцевої влади, обов’язок громади. Наше завдання подбати, щоб у наших воїнів було все необхідне для ефективного ведення бойових дій, підтримання високого бойового духу. Ми маємо знати, де кожен із них перебуває, яке завдання виконує й що їм конче потрібне, – наголошує голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко.
Над виконанням цього завдання спільно працює влада й громада. Збір коштів та посильної гуманітарної допомоги на Катеринопільщині продовжується. Кожен допомагає, чим може. Хтось привозить допомогу, хтось пропонує послуги з перевезення. Люди готові віддати все, аби підтримати українську армію, зупинити військові дії на Сході країни.
Районна влада спільно з представниками бізнесових структур продовжують акумулювати кошти на закупівлю чергової партії військового обладнання, які неодмінно будуть доставлені нашим землякам, котрі зі зброєю в руках боронять цілісність і незалежність України. Так нещодавно за рахунок зібраних районним організаційним штабом допомоги воїнам АТО, придбано більше ста спальних мішків, десять кевларових касок, двадцять комплектів теплого обмундирування і термобілизни, зимове взуття, теплі куртки та інші необхідні речі. Вони будуть направлені нашим мобілізованим землякам, а частина спальних мішків буде надана воїнам АТО в числі гуманітарного вантажу, чергова доставка якого запланована цими днями.
Нині жителі району знову збирають допомогу. Тож черговий робочий тиждень, розпочатий із добрих і необхідних справ, у рамках якого надається допомога нашим воїнам, неодмінно матиме своє продовження. Адже, усі як один, громадяни переконані, що спільними зусиллями ми, вільна й справедлива нація українців на шляху до ствердження незалежності та процвітання України здолає усі перешкоди, а в державі запанує мир.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Влада і громада спільно опікуються військовими"