Одна з найголовніших проблем сучасного Рівного — безконтрольне будівництво у різних частинах міста. Адже забудовники обирають лише зручні для себе майданчики, не думаючи про інтереси міської громади, а насамперед про власні фінансові інтереси. Відповідно, забудова міста ведеться стихійно, навіть хаотично, без врахування загального плану розвитку міста, якщо такий існує.
Натомість є у Рівному місця, куди звичайна людина воліла б не ходити, адже ними ніхто не займається. Іще з радянських часів у місті залишилось багато «спадщини», яка руйнує образ Рівного як сучасного європейського міста. Довгобуди, руїни старих будинків, захаращені пустирі. Одним з таких місць є територія біля Усті. Відновлення її набережної не ведеться, мабуть, іще з тих самих радянських часів. Так само, як ніхто не звертає уваги на залишки старих будівель, від яких до центру міста — кілька хвилин пішки.
Зокрема, на березі Усті, з боку вулиці Кіквідзе багато років знаходився старий хлібозавод, який вже давно не експлуатувався за призначенням. Старі будівлі перетворювались у руїни, які облюбували тамтешні наркомани та бомжі, що, звісно, нікому подобатись не могло.
І ось саме на цю територію звернув увагу вже відомий у Рівному забудовник «Набережний квартал». Знана рівнянам за сучасним будинком, зведеним за рекордно короткі терміни, на розі Чорновола та Бандери, ця компанія ухвалила рішення про забудову цієї ділянки житловим комплексом «Ріверсайд». Зведення його на місці колишнього хлібозаводу потребувало значних капіталовкладень, адже усі старі будівлі підлягають демонтажу.
Привабливим для мешканців майбутнього житлового будинку тут мали б стати не лише сучасні квартири за доступною ціною, а саме унікальне місце розташування — на березі річки Усті, спеціально для цього розчищеному та впорядкованому, близькість до комунікацій, банків, ресторанів, шкіл і, власне, до центру міста. Таких переваг, очевидно, не має жоден інший будівельний проект у Рівному. Тому до нього прикута особлива увага потенційних покупців житла, котрі чітко знають, у що варто вкладати свої гроші.
І саме тому у місті знайшлися люди, котрі, так би мовити, «не захотіли» цього будівництва. Проти «Ріверсайду» була замовлена ціла кампанія «чорного піару», яка мала на меті завадити будівництву. Цікаво, що ці люди свої істинні мотиви такого небажання приховують за нібито захистом інтересів мешканців міста.
А мотиви зрозумілі — прибрати з дороги потужного конкурента, який стрімко увірвався на будівельний ринок Рівного. Увірвався завдяки тому, що запропонував споживачам принципово новий підхід до зведення житла. Закупівля будівельних матеріалів великим гуртом для кількох будівельних проектів одразу, швидке зведення, що дозволяє менше платити за оренду техніки та за послуги будівельників, сучасні технології. Все це значно впливає на фактор, який для більшості покупців є досить суттєвим, — ціна. А вона у «Ріверсайді» найнижча у місті й становить лише 5900 гривень за квадратний метр.
Разом з тим «Ріверсайд» має й інші переваги — чистий і упорядкований берег мальовничої річки, неподалік важлива у місті транспортна розв’язка, залізничний вокзал, який не створює незручностей мешканцям вул. Кіквідзе, близькість до ресторанів на вул. Набережній чи проспекті Миру, дитячого садка, школи №21 та ін. Крім того, за проектом, «Ріверсайд» матиме власну інфраструктуру, зокрема, стоянки для автомобілів, дитячі майданчики, лавочки для відпочинку. А вся територія загалом буде обгороджена і матиме професійну охорону.
Після перерахованого стає зрозуміло, чому інші будівельники так не хочуть бачити цей будинок і чому на «Ріверсайд» ллється стільки бруду та неперевіреної інформації.
У «Ріверсайді» на плітки намагаються не зважати. Тут обіцяють незабаром створити для Рівного справжню окрасу. А для мешканців комплексу — комфорт і затишок за доступною ціною.
Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Якісна розбудова Рівного чи недобросовісна конкуренція?"