![Родинам загиблих у зоні АТО виплачуватимуть по 30 тисяч гривень](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/44226.jpg)
20 серпня 2014 року відбулася позачергова 37 сесія районної ради, яку провів голова районної ради Олександр Дячук.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Скус, депутати обласної ради Інна Добрянська, Валентин Судакевич, Геннадій Грановський, начальник районного відділу міліції Сергій Башинський, керівники структурних підрозділів РДА, районних служб, сільські та селищний голови, представники ЗМІ.
На початку Олександр Дячук оголосив хвилину мовчання в пам’ять про загиблих земляків у зоні антитерористичної операції.
Першим питанням, яке розглянули депутати, стало обговорення змін до районної комплексної програми "Турбота" на 2014-2020 роки, про що доповіла присутнім заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Маширова.
Прийнято рішення, за яким передбачено запровадження одноразової матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію особам, пораненим у зоні АТО. Згідно із Класифікатором розподілу травм за ступенем тяжкості, розмір допомоги жителям району становитиме: тяжкі – 30 тис. грн.; легкі – 20 тис. грн. Також рішення передбачає одноразову матеріальну допомогу в розмірі 30 тис. грн. одному із членів сім’ї загиблого в АТО, які проживають на території Уманського району.
Далі депутати затвердили зміни до районного бюджету із врахуванням внесених нововведень до програми "Турбота". Про це повідомив начальник фінансового управління РДА Микола Івасюк.
Обранці району розглянули й питання управління майном районної комунальної власності та ухвалили відповідні рішення.
Зокрема, у зв’язку зі створенням Координаційного Центру Уманщини з надання допомоги бійцям антитерористичної операції депутати районної ради надали дозвіл комунальному підприємству "Уманьрайрембуд" на передачу в безоплатне користування частини приміщення для громадського формування Уманського району та м. Умань "Уманська сотня самооборони" на період проведення АТО.
Також на сесії ухвалено рішення про передачу в оренду частини приміщення Томашівського навчально-виховного комплексу під розміщення фельдшерсько-акушерського пункту.
Окрім того, на сесії схвалено текст звернення депутатів районної ради щодо фінансової підтримки на проведення антитерористичної операції та допомоги жителям Сходу України.
Повідомляють у відділі з суспільно-політичних питань, регіонально-інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації апарату Уманської райдержадміністрації.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Родинам загиблих у зоні АТО виплачуватимуть по 30 тисяч гривень"