"Автомайдан Черкаси" звернувся до першого заступника Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України В. Симонова з вимогою негайно звільнити начальника головного управління – головного державного інспектора ветмедицини в Черкаській області Радняну Л. А.
Відповідне звернення "Автомайдан Черкаси" підготував першому заступнику Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, текст якого опубліковано на офіційному сайті громадського об’єднання:
"Першому заступнику Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Симонову Вадиму Євгеновичу
Просимо Вас негайно звільнити з посади начальника головного управління – головного державного інспектора ветеринарної медицини в Черкаській області Радняну Людмилу Андріївну.
Радняна Л. А. являється членом Парії регіонів, яка працювала на злочинну владу Януковича В. Ф. Здійснила корупційну схему по роботі у ветеринарній медицині Черкаській області, через підставну особу свою сестру Шепотіну Наталію Андріївну, яка працює в міській державній лікарні ветеринарної медицини в м. Черкаси.
"Кришуючи" продовольчі ринки в м. Черкаси та області, не здійснюється проходження продуктів харчування через лабораторію.
Своєю бездіяльністю здійснила неприпустиму ситуацію в Черкаській області, більше 200 підприємств, які випускають продукти харчування та продають цю продукцію на території України, не проходять контроль і не направляють свою продукцію до державних лабораторій. Надає дозволи та ліцензії за особистим розсудом з порушенням "Вимог", ігноруючи законодавство ветеринарної медицини, завдяки цьому інспектора отримують пристойну винагороду.
Ветеринарна міліція та інспектори, які підпорядковуються Радняній Л. А., не розкривають нелегальні цехи і не конфіскують продукцію, яка не пройшла ветеринарний огляд, а працюють тільки на себе.
А також вона продає посади міських та районних ветеринарних служб, використовує транспортні засоби для особистого користування та списання горючого, відмиванням коштів через підставні відрядження, закупівлі канцелярії та меблів.
Працюючи на Тулуба С. Б., приймала участь в незаконному закритті та тиску на підприємства. При замовленні в фітосанітарній службі України протиепізотичних заходів по догляду та лікуванню тварин навмисно збільшує кількість реального поголів’я для вакцинації, що незаконно оплачується коштами з державного бюджету. Потім цей прибуток використовуються не за призначенням.
Усіма зусиллями не дає підприємствам м. Черкаси та Черкаської обл. отримати сертифікацію для виходу продукції на європейський та міжнародний ринок. Таким чином підштовхує до банкрутства підприємства, у яких є контракти на експорт своєї продукції. Цими діями вказує, що торгувати вони повинні тільки з Росією, з якою Україна не може вести торгівельні відносини. А це веде за собою підрив економіки України і розгул сепаратизму в країні.
Просимо Вас задовольнити нашу потребу, інакше ця беззаконність буде продовжуватися й надалі".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Автомайдан Черкаси" вимагає звільнення подільниці Тулуба"