Члени Золотоніського районного громадського формування з охорони громадського порядку "Народна самооборона" збираються вп’яте їхати у зону АТО з гуманітарним вантажем для військових.
Біля районної адміністрації збираються люди, під’їжджають автомобілі, завантажують-розвантажують коробки, ящики, продукти харчування. Цей клопіткий процес організовує і координує голова громадського формування "Народна самооборона" Олег Пауль, який особисто, ризикуючи життям, відвозить довгоочікувані передачі для солдат у гарячі точки країни, де зараз ідуть бої.
– Так вийшло, що Золотоніщина стала обласним центром збору передач для армії. До нас звозять продукти і речі з багатьох районів, – розповідає Олег. – Часто буває так, що у людей є вантаж, але нема чим довезти. Тому ми концентруємо все у себе і вантажимо двадцятитонну фуру. Так вигідніше і економніше їхати, ніж звичайним "бусом". Та й у фуру вміщається у десять разів більше продукції, ніж у автобус. Нам щоразу треба долати близько півтори тисячі кілометрів дороги.
І це при швидкості 70-80 км на годину. Та й дорогою цей відрізок шляху важко назвати. До Харкова ще можна доїхати, а далі взагалі бездоріжжя. Щоб безпечніше їхати, ми постійно зідзвонюємось із нашими бійцями, їхнім командуванням, із загонами самооборони, аби не потрапити у пастку чи під обстріл (адже раз таке вже було на "Айдарі", і ми привезли у Смілу тіло нашого вбитого побратима Євгенія Войцехівського).
Зараз солдатам не вистачає військової форми, маскувальних костюмів, бо вони швидко зношуються, а також касок, берців, ліків. Потрібні дальноміри, прилади нічного бачення, різний військовий технічний інвентар. За їжу наші бійці вже не переживають, бо знають, що ми привеземо.
Радує, що в українській армії просто зашкалює бойовий дух. Всі готові йти у бій, не думаючи про страх. Солдати знають, що воюють за рідну Україну. Там є і 18-річні хлопці, і чоловіки за 60. Є різні бійці. Але все тримається на добровольцях, справжніх патріотах нашої держави.
Хочеться подякувати всім людям, які зносять продукти і речі для армії. Особлива подяка самооборонівцю Вікторові Рябенькому. Він голова Спілки перевізників Золотоніського, Чорнобаївського і Драбівського районів, уже третій раз для поїздки дає нам свою фуру. Не зважає на те, що це дорогий автомобіль, коштує грошей, а сепаратисти можуть його розстріляти або взагалі забрати.
Не можна забувати і людей, які безпосередньо беруть участь у поїздках у зону АТО: Олександр Гончар (теж неодноразово їздив у гарячі точки на власному авто), Геннадій Костюк та Іван Ямборський. Всім їм щира вдячність!
Повідомляє відділ регіональної та інформаційної політики
апарату Золотоніської райдержадміністрації.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Народна самооборона" збирається їхати у зону АТО"