"Речі з музею" – назва книжечки-розмальовки, виданої за сприяння народного депутата України Володимира Зубика. Вона розрахована на дітей дошкільного та шкільного віку, а її автори – учні шкіл Чигиринського району.
Наймолодшому з юних художників – Дмитрові Захарчуку, який навчається в другому класі Чигиринського НВК I-III ст. №3 – 8 років, а найстаршому – учневі 9-В класу ЗОШ I-III ст. №1 Дронову Володимиру – 14 років. Малюнки, представлені в книжці, автори виконали з експозиції місцевого музею Богдана Хмельницького.
– Фішкою книжечки є настільна гра "У пошуках гетьманського скарбу". Шукаючи разом з козаками гетьманський скарб, гравці відвідають козацьку столицю – Чигирин, приміську резиденцію Хмельницьких у селі Суботів та таємничий Холодний Яр.
У своєму зверненні до маленьких читачів народний депутат Володимир Зубик зокрема зазначив, що з великим задоволенням сприяв виходу книжечки-розмальовки "Речі з музею". Бо Чигиринщина – край, уславлений визначними подіями української історії та талановитими людьми, які тут народились.
Народний депутат – ініціатор багатьох акцій на території виборчого округу №195. Цікаві й змістовні, вони неодмінно викликають жвавий інтерес людей. Особливою популярністю користуються паломницькі поїздки. Торік у них побувало понад три тисячі осіб. Серед лідерів – Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир.
Нині до цієї святині – пам’ятки архітектури загальнодержавного значення, розташованої в мальовничому куточку Полтавщини – Мгарському лісі на правому березі р. Сули, – знову курсують комфортабельні автобуси з паломниками з Черкас, Драбова, Чорнобаю, Чигирина.
Паломники відвідують богослужіння, моляться за рідних, близьких, за мир в Україні. Також всі охочі куштують цілющу воду, прикладаються до столітнього дуба, який, кажуть, забирає негативну енергію і натомість насичує позитивною.
У численних чепурних крамничках купують здобу, випічку, молочку, трав’яні збори, лікувальні чаї, мед, книги, різні вироби тощо. Для декого поїздка виявилася втіленням давньої мрії. Люди зізнаються, що якби не Володимир Зубик, то до Мгарського монастиря ніколи б і не добралися. Не вистачає коштів, у далеку дорогу вирушати поодинці багатьом не дозволяє й стан здоров’я. Інша річ – ось такі організовані тури комфортабельними автобусами. Тут і кондиціонер, і зручності, і частування.
"Бажаю Вам здоров’я, мудрості, наснаги, – звертається до народного депутата жителька села Вершаці Чигиринського району Катерина Гончар. – Хай Бог укріпляє Вас у трудах, які Ви взяли на свої плечі. Обіцяю свою підтримку в майбутньому".
"Голосувати буду на наступних виборах тільки за Вас. Щоб Ви й надалі робили людям добро" – дякує народному депутатові жителька Чигирина Оксана Таренко.
Ірина Саєнко з Ірклієва Чорнобаївського району бажає Володимирові Зубику підтримки виборців, і запевняє : "Ми – за Вас".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дітям – книжечка, дорослим – паломницькі поїздки"