Наталія НЕТОВКІНА: «Наша допомога збереже життя солдатам та мирним жителям»
Новий тепловізор — пристрій, який допомагає побачити й знешкодити ворога у темну пору доби, — було придбано та передано українській армії в зону АТО.
Щодня черкащани, тамуючи подих, переглядають новини про чергові бойові дії на Сході України. Ці події не залишають нікого байдужим.
В усі складні часи нашої історії запорукою перемог була висока самоорганізація українців, коли пліч-о-пліч ми допомагали одне одному пережити горе й подолати труднощі. Черкащани своїми діями доводять, що для справжніх громадян нашої держави чужої біди не буває. Небайдужі допомагають і вимушеним переселенцям зі Сходу, і нашим бійцям, які боронять мир і спокій на кордоні. І також дають мудрі поради політикам, як навчитися чути одне одного й повернути мир у нашу країну.
Невблаганна доля внесла свої корективи до спільних планів багатьох людей. Для родин трьох військовослужбовців Черкаського навчального центру прикордонників «Оршанець» день п’ятниці 11 липня став найчорнішим у житті. На світанку від обстрілу бойовиками з установок «Град» загинув легендарний командир «Оршанця» полковник Ігор Момот, якому Президентом посмертно присвоєно звання генерал-майора, та двоє молодих курсантів — Вільгельм Штольцель із Закарпаття та Дмитро Сирбу з Одещини. Війна продовжує забирати життя найвідданіших Вітчизні воїнів. Досвідчених бійців, і тих, хто щойно почав доросле життя.
Отримавши страшну звістку про трагічну загибель нашого земляка та молодих воїнів, оргкомітет запланованого на 12 липня етно-фестивалю закликав містян із розумінням поставитися до скасування цього дійства через оголошену триденну жалобу.
Але скасування фестивалю — не привід відмовлятися від його головної мети: єднання патріотів-черкащан та збору коштів для наших військових. Голова громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія НЕТОВКІНА повідомила, що тепловізор для бійців із блок-посту, де служать черкащани, незабаром придбають. До зібраних коштів Наталя НЕТОВКІНА додала власний внесок у сумі 40 тисяч гривень.
«У досить складний для нашої країни час важливо об’єднати людей заради повернення миру і спокою на українську землю. Щоб кожен мав змогу внести свою частку допомоги тим, хто її потребує. В першу чергу це — українські сім’ї, потерпілі від бойових дій на Сході України, солдати української армії та українські прикордонники. Ми продовжуємо збирати кошти та пожертвування на військове обладнання для армії. І я впевнена, що наша допомога збереже життя багатьом українським солдатам та мирним жителям, — зазначила голова громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія НЕТОВКІНА.
Тільки той народ, який має незламну духовність, віру та культуру, здатний протистояти викликам сьогодення. Адже саме Майдан дав нам основний урок: коли ми згуртовані — нас нікому не здолати.
Добавить комментарий к новости "Наталія НЕТОВКІНА: «Наша допомога збереже життя солдатам та мирним жителям»"