Дільничий за декілька днів встановив особу зловмисника і повернув крадені речі власнику.
Молодик обікрав гараж сусіда та виміняв крадене на могорич. Міліціонер за декілька днів встановив особу зловмисника і повернув крадені речі власнику. На даний час затриманому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До чергової частини Кам’янського райвідділу міліції з заявою про крадіжку звернувся 52-річний житель одного із сіл району. Чоловік розповів, що вночі невідома особа пошкодила замок вхідних дверей гаража, звідки викрала чотири колеса від автомобіля. Ще ввечері господар маєтку особисто перевірив наявність речей і зачинив гараж. В той час все залишалося на своїх місцях, в тому числі й змінні колеса до легковика.
На місце пригоди відразу прибула слідчо-оперативна група. Поки експерт оглядав подвір’я, а слідчий спілкувався з потерпілим, місцевий шериф зайнявся розшуком викрадених речей. Старший дільничний інспектор лейтенант міліції Анатолій Валентинович Хідченко опитував місцевих жителів та перевіряв осіб раніше судимих, які перебувають на обліку в міліції. Добре орієнтуючись на обслуговуваній дільниці, інспектор міліції вже наступного дня довідався, що один із жителів села придбав чотири колеса до легкового автомобіля.
При спілкуванні з міліціонером новий власник коліс розповів, що вказані деталі йому приніс знайомий, 20-річний місцевий житель. Хлопчина розповідав, що автомобільні запчастини він знайшов і пропонував забрати їх за символічний могорич, пляшку горілки і закуску. Чоловік погодився і придбав запасні колеса до свого авта.
Знаючи добре особу підозрюваного, який раніше неодноразово потрапляв у поле зору міліції, дільничний інспектор Анатолій Хідченко відразу вирушив за його адресою проживання, де останнього і було затримано. Під тиском незаперечних доказів, які правоохоронець отримав під час перевірок, зловмисник зізнався, що, проходячи вулицею, побачив у гаражі сусіда запасні колеса до автомобіля, і вирішив їх викрасти та обміняти на алкоголь. Вночі крадій пошкодив замок вхідних дверей і проник в гараж сусіда. Викрадені колеса відразу обміняв знайомому на могорич.
На даний час викрадені речі вилучено і повернуто власнику. Слідчим відділом Камянського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику вже оголошено про підозру та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Триває слідство.
СЗГ УМВС України
в Черкаській області
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Щоб добути випивку, юнак обікрав сусіда"