Горлівська міська рада прийняла для підпорядкованого їй смт Зайцеве (Донецька область) бюджет, який навіть суму видатків не покриває у повному обсязі. Голова Зайцівської селищної ради переконаний, що це відбулося через його опозиційність до минулої влади.
Відповідну скаргу отримав народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець від Зайцівської селищної ради.
31.01 2014 року Горлівською міською радою було прийнято рішення «Про міський бюджет на 2014 рік», в якому була врахована дотація вирівнювання для Зайцівської селищної ради у розмірі – 779,5 тис. грн. Однак за нормативами фінансової забезпеченості, які передбачені п. 4 ст. 77 Бюджетного кодексу України, цим бюджетом не перекриваються видатки Зайцівської селищної ради у повному обсязі. Всього видатки по бюджету Зайцівської селищної ради складають 1461,7 тис. грн.
«На думку голови Зайцівської селищної ради, це відбувається тому, що на проміжних виборах голови Зайцівської селищної ради він переміг, як єдиний на той момент, представник опозиції в орган місцевого самоврядування у Донецькій області. Крім того, протягом всієї своєї громадсько-політичної діяльності висвітлював дії керівництва міста Горлівка та чиновників вищого рангу, які мали ознаки корупції», - розповів О.Бригинець.
10.02.2014 року комісією Зайцівської селищної ради з питань бюджету було прийнято рішення: питання «Про селищний бюджет на 2014 рік» з показниками меншими ніж були у 2013 році на розгляд сесії не виносити. Відтак, у результаті дебатів депутати одноголосно не прийняли рішення «Про селищний бюджет на 2014 рік». Тому наразі селищна рада змушена працювати по видаткам 1/12, згідно бюджетного кодексу.
«Як мені відомо, не найбідніше місто України – Горлівка – вирішило зекономити на одному зі своїх самоврядних підрозділів. Це може призвести до закриття дитячого садка в смт Зайцеве, в який, до речі, ходять не лише дітлахи з селища, а й самої Горлівки. Дивно, що в Донецьку, де так борються за права громади і проти центральної влади, яка нібито узурпує їхні права, в тих моментах, коли вони самі є центральною владою (а Горлівка - це центральна влада для Зайцевого), нехтують правами підпорядкованої громади», - обурений О.Бригинець.
Нардеп закликав Горлівську владу (як своєрідну центральну владу) поступитися частиною своїх амбіцій, внести зміни до бюджету і обов’язково повернути смт Зайцеве гроші згідно закону.
На сьогодні лиш менше 10 населених пунктів, не прийняли свої бюджети, середи них смт Зайцеве.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Горлівка веде економічну війну проти свого опозиційного смт Зайцеве"