Працівники лінійного відділу на ст. Одеса-Головна УМВС України на Одеській залізниці спільно з представниками СБУ затримали 31-річного жителя Черкаської області, який 2 квітня зателефонував на спецлінію "102" та повідомив про замінування залізничного вокзалу.
Отримавши дану інформацію, правоохоронці негайно ввели в дію оперативний план "Вибухівка". На місце події прибули слідчо-оперативна група, кінологи, вибухотехнічна служба, а також представники прокуратури, СБУ, МНС. З приміщення вокзалу та прилеглої території було евакуйовано 600 чоловік. Після детального обстеження об’єкту згідно акту перевірки вибухових пристроїв та вибухових речовин не виявлено.
Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) КК України.
"При проведенні спільних оперативних заходів працівниками міліції та СБУ зловмисника було викрито та затримано. Правопорушник, який тимчасово проживає в місті Одесі і працює на приватному будівництві в одному з районів міста, добровільно видав правоохоронцям мобільний телефон, з якого було здійснено неправдиве повідомлення. Свої дії він пояснив тим, що, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішив просто пожартувати", – повідомив начальник УМВС України на Одеській залізниці полковник міліції Сергій Карташов.
"До зловмисника застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Відповідно до санкції ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України йому загрожує покарання до шести років позбавлення волі", – додав очільник Управління.
Отримавши дану інформацію, правоохоронці негайно ввели в дію оперативний план "Вибухівка". На місце події прибули слідчо-оперативна група, кінологи, вибухотехнічна служба, а також представники прокуратури, СБУ, МНС. З приміщення вокзалу та прилеглої території було евакуйовано 600 чоловік. Після детального обстеження об’єкту згідно акту перевірки вибухових пристроїв та вибухових речовин не виявлено.
Даний факт було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) КК України.
"При проведенні спільних оперативних заходів працівниками міліції та СБУ зловмисника було викрито та затримано. Правопорушник, який тимчасово проживає в місті Одесі і працює на приватному будівництві в одному з районів міста, добровільно видав правоохоронцям мобільний телефон, з якого було здійснено неправдиве повідомлення. Свої дії він пояснив тим, що, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішив просто пожартувати", – повідомив начальник УМВС України на Одеській залізниці полковник міліції Сергій Карташов.
"До зловмисника застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Відповідно до санкції ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України йому загрожує покарання до шести років позбавлення волі", – додав очільник Управління.
Повідомляє СЗГ УМВС України на Одеській залізниці.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкащанин замінував вокзал в обласному центрі"