![Коваленко і Ткаченко привітали Паралімпійського чемпіона з Черкащини](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/41354.jpg)
25 березня 2014 року пройшла зустріч голови обласної ради Валентини Коваленко і голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка з Григорієм Вовчинським – чемпіоном ХІ Паралімпійських ігор.
У зустрічі також взяли участь перший заступник голови відділення НОК України в Черкаській області Микола Холоденко, начальник регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Юрій Горященко, начальник управління у справах сім’ї , молоді та спорту облдержадміністрації Вікторія Кара, батько чемпіона-параолімпійця Василь Вовчинський, Рождественський сільський голова Драбівського району Микола Власенко, представники засобів масової інформації.
Розпочинаючи зустріч, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, перш за все, подякував Григорію Вовчинському за його значний внесок у спортивну історію Черкащини і країни в цілому.
"Ці змагання й четверте командне місце нашої збірної показало, що майстерність, наполегливість у непростих умовах, з непростими суперниками, у непростих змаганнях винагороджується, воно показало, що в нас є дух і ми є українці. Найбільше сьогодні ми пишаємося Григорієм Вовчинським. Тому що він – черкащанин, він наш. У нього є козацьких дух, є сила волі і він чемпіон… Мені приємно, що в таких непростих умовах, коли з боку Російської Федерації велася тиха агресія, Григорій гідно виступив і показав, що ти – українець", – відзначив Юрій Олегович та принагідно виконав приємну місію – вручив олімпійцю посвідчення "Заслужений майстер спорту України".
Зі щирими вітаннями до Григорія Вовчинського звернулась голова обласної ради Валентина Коваленко. Вона зазначила, що лише такі спортсмени-паралімпійці, як Григорій, достойні носити високе звання героя, а "не ті фальшиві "герої", що ганебно втікали з Черкащини, пограбувавши її".
– Саме ви прославили нашу Україну, ви прославили нашу Черкащину! Я горджуся тим, що Ви є випускником нашого Національного університету імені Богдана Хмельницького. Я горджуся тим, що 25 разів на Паралімпіаді в Сочі піднімався прапор України! Ви демонструєте таку мужність, таку волю і патріотизм, що усім, хто зараз приходить будувати, відроджувати, стабілізувати Україну треба вчитися саме у Вас, – наголосила Валентина Михайлівна та запитала Григорія, як він почувався, коли стояв на п’єдесталі переможців. На що чемпіон відповів, що, не зважаючи на хвилювання, "почував себе українцем, патріотом держави".
Валентина Коваленко також зазначила, що здобуте українськими спортсменами таке високе місце серед інших країн світу вкотре продемонструвало, що наша країна сильна, і сила її – в єдності цілої нації, прагненні до кращого майбутнього. Вона також вручила Григорію відзнаку "За заслуги перед Черкащиною".
Зі словами вдячності керівництву області за увагу до спорту, а також з власними спогадами про спортивне зростання нашого параолімпійського чемпіона виступили Юрій Горященко, Микола Холоденко, Вікторія Кара, батько Григорія Вовчинського та Микола Власенко.
До усіх присутніх звернувся й сам чемпіон. Він, зокрема, розповів про те, як непросто далося збірній прийняти рішення залишитися у Сочі та брати участь у Паралімпіаді, в той час як в Україні фактично розпочалося військове вторгнення. При цьому Григорій зазначив, що жоден з команди не пошкодував про своє рішення. Адже опустити руки та покинути змагання було б найпростішим, а от залишитись, боротись із останніх сил, при неймовірному психологічному тиску з боку росіян і присвятити кожну перемогу нашим військовим-героям, єдності українців і мирному майбутньому рідної землі – це вчинок справжнього патріота, що не лише на словах любить рідну країну.
– Кожен спортсмен намагався виходити на змагання без страху, без сумніву, боротися й виборювати своє місце "під сонцем" для України. Тому що жодна команда не є чимось відокремленим від держави, яку вона представляє. Ми – одне ціле, – сказав Григорій Вовчинський та подякував усім, хто його підтримував та вірив у перемогу наших спортсменів.
"Я вдячний усім, що це сталося, що ми разом сьогодні, що перемога нас об’єднала! Я думаю, що Черкащина буде процвітати, а всі ми у країні будемо розуміти одне одного і вчитись допомагати, підтримувати й жити для інших. А іноді – брати час для себе, щоб зробити те, що може об’єднати нас, що може допомогти нашій Україні", – сказав наостанок паралімпієць.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Коваленко і Ткаченко привітали Паралімпійського чемпіона з Черкащини"