Чутки про розвал черкаського "Автомайдану" спростував його очільник, Руслан Зоря.
На своїй сторінці у "Фейсбуці" він написав наступне:
"Автомайдан продовжує жити! Шановна спільнота Автомайдану!
Знаменна подія відбулася в нашій організації у понеділок та сьогодні. На початку нашої з вами "історії" вдалось виявити зрадників, яких ми раніше вважали своїми побратимами. Деякі з них навіть були обрані в Координаційну раду. Ми ставилися з розумінням до їхніх думок, критики, намагались враховувати інтереси кожного. Однак ці псевдо-члени просто лобіювали інтереси деяких черкаських політиків, котрим Автомайдан напевно перейшов дорогу. Підтвердженням цього є голослівні виступи відомих черкаських "діячів" з критикою на адресу керівників Автомайдану, а також замовні матеріали на деяких сайтах. Ми, черкаські автомайданівці, виступали за жорстку відкритість та прозорість, за голос народу у стінах владних кабінетів. Але комусь це муляло. От і заслали до нас диверсантів, які спробували дискредитувати організацію. Почали з вигаданих звинувачень у бік перших автомайданівців у Черкасах. Замість того, щоб розвивати організацію, втілювати заплановані проекти – заколотники почали плести інтриги, пов’язувати їх з різними політиками. Ми чули лише слова без наведення фактів. Щоб загасити конфлікт – ми не тримались за місця і запропонували автомайданівській громаді обрати нового голову, нову Координаційну раду. І не встигли ми це сказати, як групка зрадників швидко продемонструвала свої справжні наміри. Були скликані екстрені збори, на яких були присутні чомусь тільки частина автомайданівців, шість з яких замість "примирення" продовжували закидати нас звинуваченнями. Вимагали швидко віддати всі документи, техніку, котру нам надали наші родичі та друзі. Але найцікавіше – ці події в режимі "online", немов через "криве дзеркало" одразу ж з’явились на сайті "Про головне". Автори інтернет-видання повідомили громадськість, що "Зорю вигнали з Автомайдану". Зрозумівши, що нашу організацію хочуть просто зруйнувати,і порадившись зі справжніми автомайданівцями, залучившись їхньою підтримкою – ми вирішили й далі "майданувати". Але вже без зрадників. Авантюристам не вдалась їх затія! Нас не роз’єднати! Чоловіки, ми боремось за спокій у нашому місті, а не за посади за чиїмось наказом! Упевнено, ми подолаємо цю перешкоду! Перелік запланованих заходів незабаром буде поширений серед Громади!
Слава Україні!
Руслан Зоря, Віталій Красюк"
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Руслан Зоря завляє, що не допустить знищення "Автомайдану" в Черкасах"