Подробно
Депутатки від фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді їдуть до Криму з місієюДепутатки фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова (як голова наглядової ради благодійного фонду «Від щирого серця») та Інна Новак (як голова ГО «Демократичні ініціативи майбутнього», дружина повноважного посла України) відвідають Крим зі своєрідною миротворчою місією. Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаКиев |
Добавить комментарий к новости "Депутатки від фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді їдуть до Криму з місією"