Подробно
До уваги студентів: скористайтесь податковою знижкоюУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 05-03-2014 14:56
Опубликовано: mari Днями працівники Христинівської ОДПІ провели семінар з різними категоріями учасників в тому числі з студентами, які перебували по місцю прописки. Лейтмотивом даного заходу стала деклараційна кампанія 2014 року. Під час виступу працівники інспекції розповіли майбутнім платникам податків про суть деклараційної кампанії, окреслили категорії громадян, які зобов’язані задекларувати доходи та детально зупинились на отриманні податкової знижки. Адже останнє – надзвичайно актуальне для студентства, що навчається за контрактною формою. |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "До уваги студентів: скористайтесь податковою знижкою"