![«Лауреати спортивного року-2013»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2014/402.jpg)
12 лютого 2014 року в обласному Будинку вчителя відбулось засідання колегії управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, під час якої розглянуто питання щодо підсумків роботи в галузі сімейної, молодіжної політики, оздоровлення, фізичної культури та спорту в 2013 році, визначено завдання та пріоритетні напрямки роботи на 2014-ий.
Пріоритетними було визначено питання реалізації сімейної політики в області, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, особливу увагу приділено питанню організації оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді, підготовці та проведенню оздоровчої кампанії у 2014 році, реалізації молодіжної політики в області, залучення молоді до участі в заходах, реалізації «Програми розвитку фізичної культури і спорту області на 2007-2011 роки» зі змінами та «Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків Черкащини на 2011-2016 роки» (будівництво спортивних майданчиків).
У рамках заходу відзначено подяками за сумлінну працю керівників структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту районних державних адміністрацій області (Звенигородської, Золотоніської, Канівської, Катеринопільської, Монастирищенської, Маньківської, Черкаської та Чорнобаївської).
Після колегії управлінням у справах сім’ї молоді та спорту ОДА спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в області було названо лауреатів спортивного року Черкащини.
Так, в обласній урочистій церемонії «Лауреати спортивного року-2013» взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко, заступник голови обласної ради Василь Касян, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Вікторія Кара, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в області Микола Холоденко, а також відомі обласні спортсмени – перший олімпійський чемпіон Черкащини, почесний громадянин м. Черкаси Андрій Хіміч, Заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон світу Олександр Феденко.
Переможців визначали відразу в чотирнадцятьох номінаціях: «Найкращий спортсмен року» і «Найкраща спортсменка року», «Найкращий тренер з олімпійських видів спорту», «Найкращий спортивний організатор», «Меценат спортивного року», «Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту», «За відданість справі», «Сильні духом» та інші, у кожній номінації нагороджували трьох «кращих».
Тож кращим спортсменом року став боксер Олег Прудкий, це ж звання отримав і снайпер – Сергій Куліш, третім став легкоатлет – Денис Нечіпоренко.
Серед кращих спортсменок переможницями стали: легкоатлетка Валерія Семенькова, фехтувальниця Марина Семенько та Дар’я Шаріпова (кульова стрільба).
Найкращою командою року було визнано чемпіонів України та бронзових призерів юнацької Євроліги – «Черкаські Мавпи – 96», команду Школи вищої спортивної майстерності з хокею на траві та пару пляжних волейболістів Булатецький-Романенко.
Серед кращих меценатів визнали Володимира Лашкула – за створення сучасної матеріально-спортивної бази в с. Білозір’я, фінансування дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та футбольного клубу «Зоря»; Андрія Більду – за постійну фінансову допомогу триатлоністам Черкаської області та іншим спортсменам м. Черкаси і міського голову м. Золотоноша Віталія Войцехівського – за сприяння у розбудові фізкультурно-спортивного руху та спортивної бази в м. Золотоноша, фінансування команди «Златогор-ліга».
За повідомленням Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«Лауреати спортивного року-2013»"