![Мої справи кращі за їх обіцянки](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/40495.jpg)
Під цим гаслом кандидат Володимир Зубик йшов на вибори до Верховної Ради України у 2012 році.
Як же виконував свої обіцянки депутат-мажоритарник по 195 виборчому округу В.В.Зубик?
За сприяння народного депутата Володимира Зубика у селі Безбородьки Драбівського району відновлено радіомовлення, фінансову допомогу отримав місцевий ФАП.
У селі Велика Бурімка Чорнобаївського району відремонтовано приміщення амбулаторії.
У селах Ленінське, Старий Коврай, Комінтерн, Васютинці, Красенівка заасфальтовано вулиці.
У 2013 році з Держбюджету виділено 1,3 мільйона гривень на завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку для вчителів, лікарів, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
У смт Драбів, 1,2 мільйона гривень – на ремонт водогону в Чигирині.
У 2014 році на розвиток округу з державного бюджету виділено 20 мільйонів гривень.
У Південно-Західному районі Черкас на вулицях Ярославській та Сумгаїтській встановлено дитячі майданчики, упорядковано прибудинкові території, повністю реконструйована алея Генерала Путейка.
На концертах і благодійних обідах, організованих до Дня людей похилого віку, побувало півтисячі виборців. У рамках акції "Вшановуємо ветеранів", приуроченої до Дня Перемоги, ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни вручено 300 продуктових наборів. До Великодня мешканці виборчого округу одержали 6 000 святкових кошиків з паскою, виготовленою за оригінальним рецептом.
У Міжнародний День інвалідів Чехівський психоневрологічний інтернат Чорнобаївського району отримав від Володимира Зубика 42-дюймовий телевізор "Самсунг", Територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району Черкас – килимки, гімнастичні м’ячі для сенсорного розвитку дітей, важелі для рук та ніг, гантелі, тренажери, спеціальні меблі для логопедичного кабінету, інваліди – члени Черкаського УТОСу та ГО "Ентузіаст" – понад 200 продуктових наборів.
Володимир Зубик ініціював виділення карет "Швидкої допомоги", обладнаних апаратурою європейського рівня, медичним закладам Драбова та Чорнобаю.
Після обрання народним депутатом України по 195 виборчому округу Володимир Зубик одним із перших серед депутатів-мажоритарників Черкащини сформував громадські приймальні. Нині вони працюють у Черкасах, Драбові, Чорнобаї, Чигирині. Сюди звернулися понад 2 000 осіб. За дорученням В.В. Зубика громадські приймальні регулярно проводять виїзні прийоми людей у найвіддаленіших селах виборчого округу.
У рамках програми "Важка хвороба – це не вирок" вже проліковано понад 50 важкохворих дітей.
До Дня знань 150 дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та позбавлених батьківської опіки отримали набори шкільного приладдя.
Для 120 дітей з вадами зору, які навчаються у Черкаській спеціалізованій школі-інтернаті, народний депутат придбав спеціальне обладнання та літературу. Чигиринській спеціальній школі-інтернату – сучасний телевізор з пристроєм для демонстрації заздалегідь підготовлених викладачами матеріалів.
За фінансової підтримки Володимира Зубика в дошкільному навчальному закладі "Яблунька" села Кононівка Драбівського району введено в експлуатацію сучасну газову котельню. До цього дитсадок 50 років опалювався дровами. У рамках програми "Інтелект року" кожному із 100 школярів-переможців конкурсів, олімпіад тощо за підсумками 2012–2013 навчального року вручено сертифікати на 2000 гривень.
З нагоди відкриття третього концертного сезону Черкаською обласною дитячою філармонією всім юним артистам вручено енциклопедії та солодощі. Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва з нагоди 75-річчя та Чорнобаївська гімназія з нагоди 10-річчя – отримали багатофункціональну оргтехніку.
За ініціативи народного депутата В.В. Зубика в дошкільних навчальних закладах Драбівського, Чорнобаївського та Чигиринського районів пройшли театралізовані шоу Черкаського академічного лялькового театру, які переглянули понад тисяча вихованців; до новорічно-різдвяних свят понад двох тисяч дітей отримали набори солодощів.
У смт Чорнобай коштом Володимира Зубика споруджується храм Святої Великомучениці Варвари; для Іллінської церкви, що в Суботові Чигиринського району, народний депутат придбав кіоти; громаді Черкас подарував Різдвяну шопку.
Близько 3 000 мешканців виборчого округу взяли участь у паломницьких поїздках до Свято-Преображенського Мгарського чоловічого монастиря поблизу Лубен Полтавської області. Майже десять тисяч глядачів побували на концертах за участю провідних артистів України, що з успіхом пройшли в Драбові,Чорнобаї,Чигирині. 200 черкащан у рамках проекту "Маршрут вихідного дня" здійснили поїздки по гриби.
Під час святкування в Чигирині Дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва всі бажаючі скуштували "кулешу та юшки від народного депутата України Володимира Зубика".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Мої справи кращі за їх обіцянки"