Подробно
Канівчанам передано символи естафети «Бойовими шляхами Черкащини»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 05-02-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Днями, з нагоди відзначення 70-річчя визволення Канева від фашистських загарбників, в міському Будинку культури відбувся концерт під назвою «Вклоняємось доземно тим, хто в серці вічно буде жити». Цього ж дня на Канівщину завітала культурно-патріотична акція «Бойовими шляхами Черкащини», присвячена 70-річчю визволення області. Її символи – альбом та гільзу з часткою землі з рук почесних гостей зі Сміли отримали голова райдержадміністрації Олександр Павлов, в. о. міського голови Олег Калніболоцький, голова ради ветеранів району Віктор Дорошенко та учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, заслужений будівельник України Володимир Маркін. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы |
Добавить комментарий к новости "Канівчанам передано символи естафети «Бойовими шляхами Черкащини»"