Подробно
В Звенигородському районі відкрито Центр первинної медико-санітарної допомогиУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 06-02-2014 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні, 6 лютого, на базі приміщення дитячої поліклініки запрацював комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги». В урочистому відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Чередник та його заступники, голова районної ради Валентин Мельничук, міський голова Олександр Саєнко та медики району. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "В Звенигородському районі відкрито Центр первинної медико-санітарної допомоги"